Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


primus: ” Kako je krenuo HT bi mogao doći do cijene IPO-a.[cool]
” Tako sam ja i prognozirap prije koji tjedan INA i HT su sada najlošija opcija po meni. [undecid]

za spekuliranje svakako da nisu dobra opcija.
za neko ozbiljnije investiranje – mozda i najbolja.
trenutno treba imati zivce za gledati rast svega osim HTa.

lijek: sa 10% imovine spekulirati i hvatati brze vlakove…
[thumbsup]


danas bi moglo biti velikog prometa i sutra jer burza će imati par dana pauze a fondovi nemaju više vremena dolaze nova kvartalna izvješća i cijene će biti veće…..[thumbsup]žurba za ukrcaj[smiley]

Daleko od toga.
Vjerujem da fondovi pumpaju cijene, da bi se iskrcavali na kvartalnim izvješćima.
Vjeruj mi, nije onako baš kako svi misle.[undecid]
Brzo padamo. 1,08%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u….
Dali me netko može prosvijetliti??

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

uf…opet guraju dlkv dole…taj nalog od 400 kom…ko strašilo strši….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Kapitalizacija na djelu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u….
Dali me netko može prosvijetliti??

ne znam jesam li u pravu, ali ja sam ovo očekivao i govorio sam ljudima da mislim da će ht još prilično pasti. Razlog je u tomu što je to vrlo troma dionica (ukupno oko 80 milijuna dionica, na tržištu je velik postotak toga). Mirovincima se ne žuri, nemaju potrebu dizati je. Njima je važna dividenda, a to sad čekaju opet godinu dana. Do tada im odgovara kupovati i jeftinije. Nitko od malih ne može dignuti tako likvidnu i veliku dionicu… itd.

da stvarno je sada problem sto kupiti…
sve je nekako otislo gore i polako ponestaje opcija…
uvijek su tu HT i INA, ali njih se ostavlja za zadnju opciju.


Antraxxx: ” Više nisam pametan kaj se to događa sa cijenom HT-ovih dionica. U svom ovom zelenilu HT i dalje debelo u crvenom ( trenutno 1,71%). Neki kreten nudi oko 1300 dionica po 279.90 !!!! Popustila je i poslijednja linija obrane prema IPO-u…. Dali me netko može prosvijetliti?? ” ne znam jesam li u pravu, ali ja sam ovo očekivao i govorio sam ljudima da mislim da će ht još prilično pasti. Razlog je u tomu što je to vrlo troma dionica (ukupno oko 80 milijuna dionica, na tržištu je velik postotak toga). Mirovincima se ne žuri, nemaju potrebu dizati je. Njima je važna dividenda, a to sad čekaju opet godinu dana. Do tada im odgovara kupovati i jeftinije. Nitko od malih ne može dignuti tako likvidnu i veliku dionicu… itd.

nece doci do cijene IPOa.

Tony, vjerojatno si u pravu… Ovo je dionica kao stvorena za Mirovinske… dugoročno stabilna, sa dividendom, a u kolu je još puno zelenih igrača..[undecid]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

mislim da je ovo kratkog daha i da će se stvari brzo vratiti na stare staze

Netko je zablokirao Varteks.Drugi dan za redom.Svašta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Što nas je ovo pomelo?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close