Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivekove postove ne čitam a to predlažem i drugima ozbiljnima investitotorima. Mnogo ljudi je zbog njega jeftino prodalo i izgubilo novac. Što se tiče Buffeta u članku piše da je moguća recesija a ne da bude. Druga stvar je što Buffet preuzima firmu za cca 23 milijarde dolara pa normalno da mu paše niža cijena. Treća stvar je da mi sa Amerikom nemamo nikakve veze i to zna svaki investitor koji razmišlja svojom glavom. Itd.
Danas očekujem još par pozitivnih blokada na svojim dionicama.[thumbsup]


Ne razumijem zašto ekipa napada Iveka i njegove istomišljenike? Pa on iznosi argumente za svoje teorije, a i do sada je pogodio. Da ste (smo) prodali kad je on govorio (na oko 5.000 crobex), bilo bi manje jala i tankih živaca. Odgovorni bi trebali prihvatiti svoje pogreške, suočiti se s njima i raditi na tomu da ih što prije isprave (anuliraju), a ne napadati “proroke”. Vrijednost foruma i jest u tome da svatko iznese svoje mišljenje (informacije) i to barem donekle argumentira. Drugi bi trebali pokušati to osporiti, ali je bezveze kad napadi idu “ad hominem”. Ostanite na razini argumenata i promatrajmo burzu u malo dužem periodu, a ne olako donositi zaključke na temelju kretanja od nekoliko dana.

kolega, u mom postu se govorilo o crobexu na 3800 i trenutnim vrijednostima dionicama na ovom nivou, a ne na 5000 koje je definitivno puno veća vrijednost i nema veze sa ovim što se pisalo.
molim vas da uzmete u obzir komentare i jedne i druge strane , znači objektivno promatranje i razmatranje situacije , a ne subjektivno koje u većini slučajeva vodi do greške.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

azija u zelenom …[thumbsup]

World Markets
ADRs FTSE DAX CAC Currencies World Biz Headlines
Asia Pacific & Australia
N/A Index Change %Change Level Last Update *

Australia ASX 100 +0.50 +0.01% 4,529.40 4/29 4:39pm
Australia ASX All Ords +2.30 +0.04% 5,672.60 4/29 4:39pm
Australia ASX Mid-cap 50 -18.90 -0.34% 5,509.80 4/29 4:39pm
Hong Kong Hang Seng +231.43 +0.90% 25,897.72 4/29 2:44pm
Hong Kong HSCC Red Chip +49.83 +0.85% 5,879.81 4/29 2:44pm
Japan Nikkei 225 +30.90 +0.22% 13,894.37 4/28 12:00am

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Ivek, rekao si da neces pisati sada opet pises.
Zasto da ti vjerujemo kada nisi covjek od rijeci.
Ne drzis se onoga sto si rekao.
Ako vec moras pisati odi na moj novac, jer uskaces si u usta, ne???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evropa i futuresi u Americi preokreću zeleno. Po postavljanju naloga kod nas idemo opet u pozitivne blokade.[thumbsup]
Vi u kešu, ne maltretirajte nas. Nama je bilo teško dok su nam dionice padale a sad nek bude vama teško dok gledate kako rastu a vi ih nemate. To bi bilo u redu, zar ne?[thumbsup]

Ne. Napravi privatni forum pa ga kontroliraj. Umjesto osobnog napada procitaj moje postove i linkove pa probaj argumentirano odgovoriti ako mozes? U protivnom EOF! Cemu ovo svoditi na osobnu razinu ako imas argumente za moje navode? wink

Šta ti je sada sa onim argumentima koje si imao kada si drukao da crobex ide na 2500 i još niže.

Izmišljao si da jedan naš veliki fond ide u likvidaciju i jođš mnoštvo lažiju koje si iznosio ali budući da tipovi poput tebe su ispod moje razine komunikacije neću te više zamarati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Europa u crvenom. Ode nam podrška[undecid]
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ne znam za CROBEX, ali očekujem porast ZVCV danas. Obajvili su kvartalno izvješće sa velikim rastom prihoda od prodaje u zemlji. A tržište je konačno počelo reagirati na dobre vijesti[thumbsup]

vidim na večini dionica kupnja puno jača od prodaje[thumbsup]

NEMA PREDAJE

Baš me zanima u drugom dijelu dana kako će trgovanje završiti.
Sad su već cijene 5% na svim dionicama na otvaranju.
Jučer je većina dotaknula gornji bollinger.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

a vidi facu , stavio nalog od 23 komada na ATPL po 2801 kn [thumbsup]

Cookie Monster

jos nije vrijeme za najave pada.
treba oporaviti trziste.
u svakom smislu.

New Report

Close