Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molio bih savjet za kupnju.
Sutra bih usao u kupnju pa me zanima sta biste vi u ovome trenutku preporucili.
Razmisljam da portfelj prosirim s gradjevinarima.

Unaprijed zahvaljujem


Panker: ” s ce ispasti da ce BF pozitivno djelovati cini se da ce erste prodati ht nekom blok transakcijom po cijeni iznad trzisne, jer mogu prodati 3-5 posto tvrtke i da ce nakon objave te transakcije ht otici na 350-360 kuna ” Ako nista, onda mi je ovaj post znak da smo blizu okretanja, prema… pogodi gdje![lol]

Možda INA-R-A [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Sutra mi je nekako sumnjiv dan. Prošli tjedan je bila srijeda crvena. Ne budu se valjda ponavljali!? Poslije ovakog dobrog otvaranja tjedna netko bi mogao malo ručnu da zategne tek toliko jer još dosta vremena im do godišnjih odmora.A na godišnji moramo svi sretni i zadovoljni da potrošimo koju kunu iznad mogućnosti jer je to smisao kapitalizma.

who dares, wins


Sutra mi je nekako sumnjiv dan. Prošli tjedan je bila srijeda crvena. Ne budu se valjda ponavljali!? Poslije ovakog dobrog otvaranja tjedna netko bi mogao malo ručnu da zategne tek toliko jer još dosta vremena im do godišnjih odmora.A na godišnji moramo svi sretni i zadovoljni da potrošimo koju kunu iznad mogućnosti jer je to smisao kapitalizma.

sutra ti nije srijeda, ima vremena do srijede
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Molio bih savjet za kupnju. Sutra bih usao u kupnju pa me zanima sta biste vi u ovome trenutku preporucili. Razmisljam da portfelj prosirim s gradjevinarima. Unaprijed zahvaljujem

Odlučio si se na kupnju?
A koliko si brz na okidaču ako budeš morao iskakati iz vlakića?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Evo malo o poskupljenjima
Vaš link
Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Tržište se lagano oporavlja,fondovi kupuju dok je tak jeftino a trend u cijelom svijetu je na gore…..
Ekipa koja je mjesecima lagala i drukala po forumu sad šute i kupuju.Odnosno smiju vam se.
Ima toliko dobrih kupnji da je to fantastično….
Ono što ja pratim a dobro je ….Pdba,Koei,Kodt,Blje….
Ali svatko treba 2 puta razmisliti kaj kupuje.

treba kupovat prije nego se fondovi nakrcaju[thumbsup]

NEMA PREDAJE

bull.dog:

Molio bih savjet za kupnju. Sutra bih usao u kupnju pa me zanima sta biste vi u ovome trenutku preporucili. Razmisljam da portfelj prosirim s gradjevinarima. Unaprijed zahvaljujem

Odlučio si se na kupnju?
A koliko si brz na okidaču ako budeš morao iskakati iz vlakića?

O kakvom iskakanu govoriš?[shocked]
Preporučio bih Dalekovod od građevinara. Zatim Tisak. Ak hoćeš banku Kaba je najpodcjenjenija a nije se ništa još ni oporavila.[thumbsup]


Tržište se lagano oporavlja,fondovi kupuju dok je tak jeftino a trend u cijelom svijetu je na gore…..
Ekipa koja je mjesecima lagala i drukala po forumu sad šute i kupuju.Odnosno smiju vam se.
Ima toliko dobrih kupnji da je to fantastično….
Ono što ja pratim a dobro je ….Pdba,Koei,Kodt,Blje….
Ali svatko treba 2 puta razmisliti kaj kupuje.

ma zasto mislis da su lagali , dapace na vrijeme su upozoravali ljude pogotovo na 4600 i vise sta ce se desiti ,
cak su bili i poprilicno optimisticni jer su predvidjali pad na 3800 .
samo sta su malo pretjeali pa su mislili da ce ispod 0 .
ali svakako nisu lagali , nego su prilicno jasno argumentirali .
trend se trenutno naglo okrenuo do kada ce i do koliko ni nebo nezna , a vjerujem da su i sami zateceni sa tim rastom .[thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

verdi:

Sutra mi je nekako sumnjiv dan. Prošli tjedan je bila srijeda crvena. Ne budu se valjda ponavljali!? Poslije ovakog dobrog otvaranja tjedna netko bi mogao malo ručnu da zategne tek toliko jer još dosta vremena im do godišnjih odmora.A na godišnji moramo svi sretni i zadovoljni da potrošimo koju kunu iznad mogućnosti jer je to smisao kapitalizma.

sutra ti nije srijeda, ima vremena do srijede
[smiley]


Nisi me skužil. Baš za to da se ne bi ponavljali pa bi nas mogli zaskočiti u utorak ili četvrtak.

who dares, wins

Molio bih savjet za kupnju.
Sutra bih usao u kupnju pa me zanima sta biste vi u ovome trenutku preporucili.
Razmisljam da portfelj prosirim s gradjevinarima.

Unaprijed zahvaljujem


A gde si bio prije desetak dana? Tad je lako bilo biti pametan a sada su ti to već finese.

who dares, wins

New Report

Close