Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek upalio komp, šta je ovo? opet smo rasli danas.

Neka neka.

Dobro je to.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Meni ovo sve skupa izgleda kao dogovor unaprijed da će Dan D biti prvi dan nakon date mogućnosti raspolaganja udjelima u braniteljskom fondu. Baš tada je počela ona medijska ofenziva političara i analitičara, Crobex je taj ponedjeljak zaronio do 3200 i od tada neprekidan oporavak. Danas eksplozija prometa i lupanja po asku zadnjih 2 sata trgovanja. Živjelo naše slobodno tržište [thumbsup]

http://money.cnn.com/data/world_markets/

Šta je ovom belom svetu?

Jesu li se tinte napili?

Zar ne znaju da je recesija!!![lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Mnogi su izlazili između 3200 i 3500 i sad je teško priznati sami sebima da su vjerojatno napravili pogrešnu procjenu i ući na ovim razinama, a vlak brzo grabi prema gore.

Kad su slušali iveka123

kad će 2.500? [rolleyes]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Mnogi su izlazili između 3200 i 3500 i sad je teško priznati sami sebima da su vjerojatno napravili pogrešnu procjenu i ući na ovim razinama, a vlak brzo grabi prema gore.

Nisu pogrješili vjeruj meni.

Oni imaju svoju ulogu.

Trebat će nam neko da nas pumpa kad budemo istinski precjenjeni.

[lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Meni ovo sve skupa izgleda kao dogovor unaprijed da će Dan D biti prvi dan nakon date mogućnosti raspolaganja udjelima u braniteljskom fondu. Baš tada je počela ona medijska ofenziva političara i analitičara, Crobex je taj ponedjeljak zaronio do 3200 i od tada neprekidan oporavak. Danas eksplozija prometa i lupanja po asku zadnjih 2 sata trgovanja. Živjelo naše slobodno tržište [thumbsup]

Ove partizanske parole Vam se malo kose s uvjerenjima koleg, ali neka svi smo veseli[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Većina ulagača se odlučuje na kupnju netom prije točke preokreta. Na sreću, takva točka još dugo neće doći, jer smo još uvijek preeeeeeenisko.Dakle, tko god kupi bilo koju dionicu po ovako smiješnim cijenama, teško da može smatrati to lošom odlukom

Hell is Empty and all the Devils are Here

Cijene top dionica su bile realne jos u 1 mj.
Mislim da smo na tragu ubrzanog rasta jos neko vrijeme, a onda samo selektivni rast dionica koje obecavaju dobru izvedbu.
Mozda ce napokon sve ove analize koje kolege daju na forumu poceti imati smisla sto se tice buduceg orijentira za kupnju.

AZ? Hvala, ne.

Jel to 100 dana pakla iza nas.


Meni ovo sve skupa izgleda kao dogovor unaprijed da će Dan D biti prvi dan nakon date mogućnosti raspolaganja udjelima u braniteljskom fondu. Baš tada je počela ona medijska ofenziva političara i analitičara, Crobex je taj ponedjeljak zaronio do 3200 i od tada neprekidan oporavak. Danas eksplozija prometa i lupanja po asku zadnjih 2 sata trgovanja. Živjelo naše slobodno tržište [thumbsup]

davno ja to rekao kak je to samo galama i plasenje sa BF,neko je rekao da mi se rijeci pozlate bar jer smo poslije toga zaronili duboko.Eto rijeci odnosno tipkanje mi se pozlatilo[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close