Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gradjevina dize danas

http://www.eportfelj.com


Gradjevina dize danas

crni amarko, a što ne stavi INDG?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ovo definitivno ulaze ponovo fondovi.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

amarko:

Gradjevina dize danas”

crni amarko, a što ne stavi INDG?

Pardon, evo ga, zaboravih….

http://www.eportfelj.com

snimite igre na INGR-i. Na prodaji se izmjenjuju dva naloga koji naizmjence jedan drugome skidaju cijenu po 1 lipu.


a svi ocekuju da fond napokon počne s radom i da objavi prodaju…e sad, hoće li to biti prije ili poslije ljeta to je već politička odluka…

maestro je tu malo usporio stvari, ali za privatizaciju neće manjkati zainteresiranih, to definitivno.
[thumbsup]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

sve se kupuje ,što god se ponudi


sve se kupuje ,što god se ponudi

Nije istina, eno KODT niko neće

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uskoro se skida blokada sa HDEL-R-A!

Može netko staviti K/P?


fazan: ” _Mrzljak_: ” [color=Gray; font-family:Verdana] da uzlazni Trend je izgleda uspostavljen .. ovo je solidno grabljenje prema naprijed .. (neznam koji dan za rednom je crobi u plusu 7 -10 ?) [/color]” 4 ” [color=Gray; font-family:Verdana] da točno .. da izostavimo 22.04.kada je crobex bio u minusu ovo bi bio 9 dan za redom u plusu , od dna na 3200 .. [/color]

moguće je da je IF -ima bitan rezultat za Q2 , pa malo pomalo pumpaju da mogu reći na ljeto da su barem na 0 ili nekom sitnom plusu

šta mislite o tome
ili je odljev iz fondova počeo biti velik, ili imati tendenciju velikog izlaska kapitala, pa u strahu da većina ne izađe okrenuše trend ovih 8-9 dana u plus, it o po relativno lijepim stopama rasta[undecid]


_Mrzljak_: ” fazan: ” _Mrzljak_: ” [color=Gray; font-family:Verdana] da uzlazni Trend je izgleda uspostavljen .. ovo je solidno grabljenje prema naprijed .. (neznam koji dan za rednom je crobi u plusu 7 -10 ?) [/color]” 4 ” [color=Gray; font-family:Verdana] da točno .. da izostavimo 22.04.kada je crobex bio u minusu ovo bi bio 9 dan za redom u plusu , od dna na 3200 .. [/color] ” moguće je da je IF -ima bitan rezultat za Q2 , pa malo pomalo pumpaju da mogu reći na ljeto da su barem na 0 ili nekom sitnom plusu šta mislite o tome ili je odljev iz fondova počeo biti velik, ili imati tendenciju velikog izlaska kapitala, pa u strahu da većina ne izađe okrenuše trend ovih 8-9 dana u plus, it o po relativno lijepim stopama rasta[undecid]

opcenito je prihvaceno da treba oporaviti trziste…
i to je svima u interesu.
izlazak iz fondova je posljedica loseg upravljanja trzistem.
***obrisano***
sve u svemu ja sam zadovoljan sa ovime sto vidim…
ma, bio sam ja zadovoljan cim sam ih sve vidio na TVu u otvorenom …
[thumbsup]

ocito da se ja ovdje s nekima ne razumijem nabolje.
zato za te “neke” stavljam graf da budem jasniji.
dakle, sadasnji rast do 3950
pa manja korekcija
pa rast do 4300

New Report

Close