Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krivo!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


još sam u minusu i to dobrom, – ali zarađujem, i to puno više od crobexa. Pozdrav !

Ovaj reli ti je dobra prilika za rezanje nekih pozicija. Koliko sam primjetio netko ga je dobro iskoristio.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


ivana7: ” još sam u minusu i to dobrom, – ali zarađujem, i to puno više od crobexa. Pozdrav ! ” Ovaj reli ti je dobra prilika za rezanje nekih pozicija. Koliko sam primjetio netko ga je dobro iskoristio.

Mene zanimaju ti minusi kako ih računate: od uloženog novaca ili od ATH vrijednosti portfelja…

[emo_cool]


Ulaskom u EU kamate će padati, dugoročno smo +5 stari, smanjit će se obveze i kamate idu dolje, ali dosta, a znaš što to znači za tržište kapitala…razmisli…ciaos…[thumbsup]

Dok to doživimo tko živ, a tko mrtav.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


ivana7: ” još sam u minusu i to dobrom, – ali zarađujem, i to puno više od crobexa. Pozdrav ! ” Ovaj reli ti je dobra prilika za rezanje nekih pozicija. Koliko sam primjetio netko ga je dobro iskoristio.

Baš tako. Pametnom dosta.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ivana7:

promisli dobro što ta informacija znači za pojedine dionice

To ne donosi ništa dobro za TK, pa tako niti za dionice na koje ti implicitno ukazuješ. To ne znači da će im profiti automatski porasti, ali će ostati manje novaca za akumulaciju, tj. ulaganje na TK.
Dodaj tome porast kamata na kredite i uzmi u obzir da će to prisiliti ljude u kreditima da se riješe ili radničkih dionica ili udjela bilo iz BF ili nekog drugog fonda.
Još uvijek si optimistična glede tih dionica?

– to je jako dobro za tržište kaptala (TK),
– ipak ja sam najviše zarađivava kada je bilo na tržištu 5.000 ozbiljnih investitora,
– a što je najinteresantnije tada nisam imala pojma o burzi,
– ali bez obzira na moje neznanje, fenomenalno puno sam zaradila,
– sada je mojim putem krenulo krdo ulagača,
– pa burza nije socijalna ustanova,
– bar ja sam puno pisala na temi best buy, gdje i kako ulagati,
– to je ipak bilo dosta konzervativno, jer puno bolje je bilo ulagati u balone.

– ali sada imamo na burzi 100.000 manje investitora,
– svi ti investitori su bili s malim kapitalom,
– vratiti će se oni ponovno, ali normalno kada budu i velike cijene na ATH, pa neće valjda oni kupovati jeftinu robu, oni kupuju ono što je skupo, jer skupo je i dobro.
– u ovoj korekciji kapital velikih ulagača sigurno nije propao.
– tu je i još jedna dobra stvar, riješili smo se velikog dijela špekulantskog kapitala tipa margini.
– a oni su najbolje osijetili i što to znači gubitak na gubitak plus prodaja na smiješnoj cijeni.
Pozdrav !

ivana odlično govoriš[thumbsup]


Dok to doživimo tko živ, a tko mrtav.

Doživjet ćemo ne boj se i to uskoro, a onda će biti kasno, i opet će biti novog zahuktavanja na trž. kapitala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas smo u plusu 1,46%[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ne držim do crobexa kao ni ivana ništa i tu se slažem ali kao mala orjentacija posluži:

CROBEX 3.744,36 1,31%

Ja sam u + bez obzira na – ali odo sve iz prošle u vijetar[bye]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Krivo Zvone, već je +1,51%[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Penjemo se skalu po skalu…

3.751,84 1.51%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close