Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da zazivate Iveka. Očito Vam nedostaje crnila.[proud] Uživajte u reliju dok možete i držite prst na okidaču, jer kad se sentiment okrene nestati će i kupnje.[thumbsup] Prometi su dovoljni pokazatelj kolika je snaga ovog run-a.
[/quote]

Nesekiraj se ti za promet to i nije neki pokazatelj dali ce ici gore ili dole primjer je bas bosna pali su sprometima sa 3-5 milona maraka na parsto tisuca maraka ali cijena je toliko pala da jednostavno nitko ne prodaje a kupnje se polako slazu.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

CROBEX 3.733,90+1,05 %

jos malo…

ZTNJ probio 1000 ![smiley]


pifkolekto: ” Ljudi nasao sam Iveka otisao je u Bosnu kupovati na forumu je http://www.mojnovac.net. forum sase na osiguranjima tek sada se upisao kao novi clan [lol] http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?p=405842#post405842Vidim da zazivate Iveka. Očito Vam nedostaje crnila.[proud] Uživajte u reliju dok možete i držite prst na okidaču, jer kad se sentiment okrene nestati će i kupnje.[thumbsup] Ostati će samo prodaja koju će kupnja čekati nisko, jako nisko. Prometi su dovoljni pokazatelj kolika je snaga ovog run-a.

Evo jedan realan post među hrpom hipnotiziranih postova.
Istina je da rally nije baš podržan prometom.
Prometi su kao prije godinu dana, a na tržište nam je došlo duplo više kapitala. Ring a bell.[thumbsup]
A kad krene prodaja, kupnja, koja je i ovako jadna će biti još jadnija.
MLNR, ZTNJ i VDKT insajdersko pumpanje na malim prometima.
Ostale dionice ko zakopane.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


tigrus: ” zvone101: ” falco: ” veliko zatišje na burzi. ” snage se pregrupiraju za posljednji napad u tjednu[undecid] ” napad na sto? na 3700 ili 3750? ” CROBEX 3.726,20 0,83%

ma znam da je crobex iznad 3700.
ja te pitam sto mislis da ce se napadati…
a) obrana na 3700
b) probijanje 3750


ZTNJ probio 1000 ![smiley]

eto i kao da korekcije nije ni bilo, barem što se Žitnjaka tiče[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zvone101:

ZTNJ probio 1000 ![smiley]

eto i kao da korekcije nije ni bilo, barem što se Žitnjaka tiče[thumbsup]

bio je na 1200

Evo jedan realan post među hrpom hipnotiziranih postova. Istina je da rally nije baš podržan prometom. Prometi su kao prije godinu dana, a na tržište nam je došlo duplo više kapitala. Ring a bell.[thumbsup] A kad krene prodaja, kupnja, koja je i ovako jadna će biti još jadnija. MLNR, ZTNJ i VDKT insajdersko pumpanje na malim prometima. Ostale dionice ko zakopane.
[/quote]

Realnost ti je ta da sada kupuju pametni kupci i naravno da nezele stavljati kupovne naloge da se cijena nedize kako nema kupovnih tako nema niti prodajnih naloga. [cool]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

1200 nije mjerilo, ali je vrlo blizu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zvone101:

tigrus: ” zvone101: ” falco: ” veliko zatišje na burzi. ” snage se pregrupiraju za posljednji napad u tjednu[undecid] ” napad na sto? na 3700 ili 3750? ” CROBEX 3.726,20 0,83%

ma znam da je crobex iznad 3700.
ja te pitam sto mislis da ce se napadati…
a) obrana na 3700
b) probijanje 3750

proboj… [undecid]
ali sad gledam i mislim da ga neće biti[undecid]
a i dosta za ovaj tjedan.[smiley]

Opet skirvani na INGR , sada na 33700. Koje minsko polje na prodaji.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ali sad gledam i mislim da ga neće biti[undecid]

A možda su u šumi…

Ajd’ nemojte mi sad svi stenjat, kao da vam svima ne odgovara da ide gore… Osim, naravno, ako niste u kešu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close