Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliko zatišje na burzi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Saladin: ” 13:15 a 28 milja prometa , jadno ” Pred kraj zatvaranja burze obično naraste promet. Tako je bilo i jučer.

i petkom?

Cookie Monster

Skuzio kako to ide br.transakcija na investoru.
Dali se moze mozda negdje online pratiti kronoloski transakcija (vrijeme, br. dionica, cijena)?

Hvala

na zse monitoru ili mislim da ima abcusova gledalica ili na Hita vrijednosnice,nadam se uskoro da ce biti i na investoru
[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


veliko zatišje na burzi.

snage se pregrupiraju za posljednji napad u tjednu[undecid]


falco: ” veliko zatišje na burzi. ” snage se pregrupiraju za posljednji napad u tjednu[undecid]

napad na sto?
na 3700 ili 3750?

ne znam baš. A i promet je nekako mali – 37M. Ipak je kraj tjedna. Slijedeći ima samo 3 radna dana. Dakle ko misli šta kupiti u travnju ajmo pon, uto, sri po asku![thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


zvone101:

falco: ” veliko zatišje na burzi. ” snage se pregrupiraju za posljednji napad u tjednu[undecid]

napad na sto?
na 3700 ili 3750?

CROBEX 3.726,20 0,83%

bull.dog:

Skuzio kako to ide br.transakcija na investoru.
Dali se moze mozda negdje online pratiti kronoloski transakcija (vrijeme, br. dionica, cijena)?

Hvala

na zse monitoru ili mislim da ima abcusova gledalica ili na Hita vrijednosnice,nadam se uskoro da ce biti i na investoru
[thumbsup]

Zahvaljujem.
Nastavljam prattiti.[thumbsup]


Ljudi nasao sam Iveka otisao je u Bosnu kupovati na forumu je http://www.mojnovac.net. forum sase na osiguranjima tek sada se upisao kao novi clan [lol] http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?p=405842#post405842

Vidim da zazivate Iveka. Očito Vam nedostaje crnila.[proud]
Uživajte u reliju dok možete i držite prst na okidaču, jer kad se sentiment okrene nestati će i kupnje.[thumbsup]
Ostati će samo prodaja koju će kupnja čekati nisko, jako nisko.
Prometi su dovoljni pokazatelj kolika je snaga ovog run-a.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

CROBEX 3.726,20 0,83%

3.734,78 1.06%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Prometi su dovoljni pokazatelj kolika je snaga ovog run-a.

Nije ovo nikakav run. Ovo je akumulacija.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Obično počne oko 14:30 poslije ručka …

New Report

Close