Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je nezahvalno govoriti hoće li za mjesec-dva nešto biti 50% skuplje ili jeftinije. To je kratak horizont. To mogu znati samo oni koji mogu kreirati cijenu na tržištu. No, može se sa sigurnošću reći da će firme, čija vrijednost, zarada i poslovanje raste, dugoročno i značajno narasti također cjenom na tržištu kapitala, tj. da će se konstantno u određenim intervalima usklađivati tržišna cijena firme s njezinom stvarnom vrijednošću. Kad bude previše precijenjena, pametni prodaju, kad je značajno ispod te “fer” vrijednosti, onda kupuju… To vrijedi i za sadašnje stanje. I mi smo danas samo dio jednog dugotrajnog ciklusa.


Baron: ” … Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.” S krivim nalozima?? Nemojte na to pristati jer će Vas skriti i na Forumu, a Iveka nema ….[lol]

Ček malo, ti govoriš da sloboda pisanja o korekciji je zabranjena na forumu.
Čudan si.


@tony

Slažem se.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

sampras:

Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.

Jesi li siguran da nismo na vrhu vala i da nas slijedeći tjedan ne čeka promjena trenda?
Budemo vidjeli.


Tako je Ivek789 razmišljao pa ga sada nigdi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

INSAJD
1.5. i 2.5. burza ne radi.


Baron: ” sampras: ” Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci. ” Jesi li siguran da nismo na vrhu vala i da nas slijedeći tjedan ne čeka promjena trenda? Budemo vidjeli. ” Tako je Ivek789 razmišljao pa ga sada nigdi.

Čini mi se da je Ivek234 otišao do ljeta sa burze kad je vidio ovo pumpanje fondova u par dana i nemogućnosti ukrcavanja malih u tom periodu. Čisti FI, financijski inženjering.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

na INGRA-i još uvijek nalog na 33 800. Koliko još komada ima????

Baron:

sampras:

Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.

Jesi li siguran da nismo na vrhu vala i da nas slijedeći tjedan ne čeka promjena trenda?
Budemo vidjeli.

Tako je Ivek789 razmišljao pa ga sada nigdi.

ivek je sad na apaurinima.već tijedan dana ide up .ak se ovak nastavi strah me za njegovo zdravlje [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


A Zašto bi sad, za boga miloga, danas Crobex otišao u minus??? Pa šta ljudi vama više nije dosta minusa?

– ekipa je u kešu, te im ovo stanje sigurno ne odgovara.
– a većina je uvijek u krivu, barem kada je burza u pitanju.
– i kada već pravimo greške, zašto iste ne bi i ponovili ?
Pozdrav !

Dva tjedna prije izbora u Srbiji radikali u prednosti

Business.hr/Hina
25.04.2008 12:22
Pročitaj komentare(0)

Manje od dva tjedna ostalo je do parlamentarnih, pokrajinskih i lokalnih izbora u Srbiji 11. svibnja, a sva predizborna istraživanja javnog mnijenja pokazuju da se odnos snaga na srbijanskoj političkoj sceni neće izmijeniti.

DiAbLeRo:

A Zašto bi sad, za boga miloga, danas Crobex otišao u minus??? Pa šta ljudi vama više nije dosta minusa?

– ekipa je u kešu, te im ovo stanje sigurno ne odgovara.
– a većina je uvijek u krivu, barem kada je burza u pitanju.
– i kada već pravimo greške, zašto iste ne bi i ponovili ?
Pozdrav !

[thumbsup]

ratus:


Baron:

… Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.”

S krivim nalozima??
Nemojte na to pristati jer će Vas skriti i na Forumu, a Iveka nema ….[lol]

Moze li mi netko objasniti gdje vidite e skrivene naloge.

Pozdrav

ako pratis jednu dionicu npr. Ingru i ima 2 komada po 33800kn i neko skine 1 pa jos jednu sto vidis po br. transakcija i odmah se iza toga pojavi opet 2 i opet cim neko skine sljedecih 2 dionice ide ponovo 2….znaci skriveni nalog[wink] .Jel sad malo jasnije

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Sjećam se da je bilo par ćoravih koji su više neozbiljno nego ozbiljno tvrdili da će nas pojesti burzovni mrak.

Čak ni oni sami sebi nisu vjerovali pa se sjetite gdje smo završili. A mi se još uvijek borismo s crobijem na 3700 i to nam je prevelik rast, svašta[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close