Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]


Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Baron:

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]

Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.
[/b]

oboje je toćno ali trend je na strani samprasa…[smiley]

Baron:

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]

Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.


Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego za par mjeseci?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ja nekako imam mišljenje da ovi skriveni nalozi kako na kupnji tako i na prodaji, znatno oslabljuju likvidnost čitave burze i protok transakcija, a to direktno utječe i na kretanje indexa. Slažete li se ili ipak ne?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

vlad1111:

Baron: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu. Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid] Čeka se mali trzaj pa da ekipa počne prodavati. ” braune, ti u kešu ponovo?[tongue]

Ovo još nije gotovo.
Recesija nije iza nas. Belex kopa po dnu već tjednima. Slovenci stagniraju. Svi stagniraju.
Šta jest, jest. Ovo nije situcija iz 4. i 5. mj 2007. pa da će ko raketa gore. Ovo je obrnuto.
Čini mi se da se iskrcavaju sad oni fondovi koji su u likvidaciji. Čekali su da se tržište malo digne.

Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.


A kojim to fondovima prijeti likvidacija? Necjerovatno kakvo pisanje, a što je najgore ja ga još i komentiram..bah


sampras: ” Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci. ” oboje je toćno ali trend je na strani samprasa…[smiley]

I ja se tako nadam [thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Baron:

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]

Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.


,isli li on da nije pametno kupovati danas nego što će biti skuplje za 50% za mjesec dana[proud]

dan je pametniji od noći

Pokosiše ADPL. Bijednici. [cry]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.

Nije problem što to Baron misli, problem je što tako misle mirovinski fondovi

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Misliš da nije pametno kupovati 50% jeftinije nego prije par mjeseci.

Jesi li siguran da nismo na vrhu vala i da nas slijedeći tjedan ne čeka promjena trenda?
Budemo vidjeli.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


… Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.

S krivim nalozima??
Nemojte na to pristati jer će Vas skriti i na Forumu, a Iveka nema ….[lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Baron:

… Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.”

S krivim nalozima??
Nemojte na to pristati jer će Vas skriti i na Forumu, a Iveka nema ….[lol]

Moze li mi netko objasniti gdje vidite e skrivene naloge.

Pozdrav

New Report

Close