Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

staviš skriveni 10 komada npr. atgr (vidi se 1) pa ti neki lopatari skidaju po jedan i platiš brokeru 500 kn umjesto 50 … he he he

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


staviš skriveni 10 komada npr. atgr (vidi se 1) pa ti neki lopatari skidaju po jedan i platiš brokeru 500 kn umjesto 50 … he he he

nije tako ali nije ni bitno…


staviš skriveni 10 komada npr. atgr (vidi se 1) pa ti neki lopatari skidaju po jedan i platiš brokeru 500 kn umjesto 50 … he he he

Potpuno krivo, jedan nalog jedna provizija, a sada koliko će ga tući to nitko ne zna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


” pa koliko ti to imas dionica? stalno prodajes! kaj te briga oce li ici malo gore ili dole? srednjerocno slijedi oporavak na vise razine. to je jedino bitno. a za slijedece dane cemo vidjeti…[thumbsup]

Jesi li siguran?[wink]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


staviš skriveni 10 komada npr. atgr (vidi se 1) pa ti neki lopatari skidaju po jedan i platiš brokeru 500 kn umjesto 50 … he he he

nije smijesno, zalosno je ako mislis da je to tako

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid]

Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije.

Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet.

Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


. Čini mi se da se iskrcavaju sad oni fondovi koji su u likvidaciji. Čekali su da se tržište malo digne. Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.

[color=MediumOrchid; font-family:Verdana]
koji bi fondovi mogli biti u likvidaciji ?
[/color]


Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]


Prošla baka sa kolačima tko je uzeo uzeo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

nastavak trgovanja sa mlinarom

sampras:

Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo.

Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid]

Imaš Mlinar pa kupi 100 % skuplje.[lol]


Baron: ” sampras: ” Baron: ” THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid] ” Moj Barone i ti ćeš nestati sto kao što je nestao i Ivek456, samo je pitanje na koliko ćeš se odlučiti da ugasiš nick oće to biti na 4000 ili i prije. Pa zar ti nije dosta mijenjanja tih nickova to si već radio i želiš izgleda opet. Pamet u glavu i kupuj dok je još prihvatljivo. ” Misliš li da je pametno kupovati 50% skuplje nego prije tjedan dana?[undecid] ” Prošla baka sa kolačima tko je uzeo uzeo.

Pa zato i kažem. Tko će ti kupovati?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close