Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Putnicka agencija..MARSOVAC.. obavjestava ovim putem gospodina Barona da je dobio put na mjesec.
Cestitam[bye][bye] BAY

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Putnicka agencija..MARSOVAC.. obavjestava ovim putem gospodina Barona da je dobio put na mjesec. Cestitam[bye][bye] BAY

Objasni nam, ne razumijemo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

THNK-a -2,80%. Padaju prve žrtve.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Valentine opet ne uzimas vitamine ?
Sta smo se mi dogovorili ?[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Baron: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu. Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid]

” A Zašto bi sad, za boga miloga, danas Crobex otišao u minus??? Pa šta ljudi vama više nije dosta minusa?

baron valjda gleda jaje.
pa misli da treba nastupiti faza korekcije.

ali jaje nije 100% tocno na nasoj burzi.
vaznija je TA.
po njoj cemo se ponasati.
do sada je tako bilo… [thumbsup]

A pogledajte šuljanja na ADPL … idu po lipu gore i čekaju na razlici od 6kn … čekajte čekajte … [lol]

Cookie Monster


A pogledajte šuljanja na ADPL … idu po lipu gore i čekaju na razlici od 6kn … čekajte čekajte … [lol]

Prestrašno. A i ovaj plašljivac je više dosadan…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu. Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid] Čeka se mali trzaj pa da ekipa počne prodavati.

braune, ti u kešu ponovo?[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Valentine opet ne uzimas vitamine ? Sta smo se mi dogovorili ?[angry]

Uzimam vitamine kolega.

Svaki dan, toplo prepročam svima, iscijediti grejp, naranču i limun u čašu i satrti u želudac što prije. Ima vitamina kao vode u moru. Zadovoljan?[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Baron: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu. Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid] Čeka se mali trzaj pa da ekipa počne prodavati. ” braune, ti u kešu ponovo?[tongue]

Ovo još nije gotovo.
Recesija nije iza nas. Belex kopa po dnu već tjednima. Slovenci stagniraju. Svi stagniraju.
Šta jest, jest. Ovo nije situcija iz 4. i 5. mj 2007. pa da će ko raketa gore. Ovo je obrnuto.
Čini mi se da se iskrcavaju sad oni fondovi koji su u likvidaciji. Čekali su da se tržište malo digne.

Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


tigrus: ” hrco01: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Ovo nije lose? E onda si ti stvarno sretan u zivotu s obzirom na pre pre pre skromna ocekivanja! ” pa tek je 11 sati. ne mora biti euforija da bi bili veseli. ako svaki sat bude ovako raslo onda imamo slijdece: 15milja x 6sati = 90 milja kuna prometa 0,73% x 6 sati = +4,38% rasta kaj je to lose? [thumbsup]

” Racunica je dobra, ali znas i sam do to tako ne funkcionira! Kretanje na burzi nije linearno da mozes tako odredjivati![bye]

svakako da nije linearno.
ovo je ispravno ako se uzme da je 15 milja prosjecan promet po satu.
to ne mora biti tocno.
on moze biti i veci, ali i manji…. ja se nadam da ce biti veci..
ali tko zna sto ce biti? [sealed]


vlad1111: ” Baron: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu. Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid] Čeka se mali trzaj pa da ekipa počne prodavati. ” braune, ti u kešu ponovo?[tongue] ” Ovo još nije gotovo. Recesija nije iza nas. Belex kopa po dnu već tjednima. Slovenci stagniraju. Svi stagniraju. Šta jest, jest. Ovo nije situcija iz 4. i 5. mj 2007. pa da će ko raketa gore. Ovo je obrnuto. Čini mi se da se iskrcavaju sad oni fondovi koji su u likvidaciji. Čekali su da se tržište malo digne. Sad sam zvao borkera u svezi skrivenih naloga. Od danas prodajem samo sa skrivnim nalozima.

pa koliko ti to imas dionica?
stalno prodajes!
kaj te briga oce li ici malo gore ili dole?
srednjerocno slijedi oporavak na vise razine.
to je jedino bitno.
a za slijedece dane cemo vidjeti…[thumbsup]

New Report

Close