Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CROBEX 3.722,33 +0,73 %
promet : oko 15 milja.

ovo nije lose , uopce…
malo nam je forum utihnuo?

Ovo nije lose? E onda si ti stvarno sretan u zivotu s obzirom na pre pre pre skromna ocekivanja!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu.
Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid]

a dobar si…[lol]

tako nasa burza ne funkcionira.
ceka se 3750.
ili barem zavrsetak dana preko 3700

najbitnije je da se potvrdi rastuci trend.
a to ce se dogoditi!
[thumbsup]


Je li netko može reći koji je total omjer K/P na HT-u? Hvala.

k 11.087
p 686.575

promet na burzi 16.670 mil.

Čini mi se da malo usporava crobex.

tigrus:

CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo?

Svi čekaju da li će krenuti promjena trenda. Čini mi se da je na pomolu.
Slabi prometi. Možda danas ode Crobex u minus.[undecid]

A Zašto bi sad, za boga miloga, danas Crobex otišao u minus??? Pa šta ljudi vama više nije dosta minusa?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DiAbLeRo:

Je li netko može reći koji je total omjer K/P na HT-u? Hvala.

k 11.087
p 686.575

promet na burzi 16.670 mil.

Čini mi se da malo usporava crobex.


Hvala!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

al sto ovaj Baron moze lajati pardon pisati opss drukati

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Ovo nije lose? E onda si ti stvarno sretan u zivotu s obzirom na pre pre pre skromna ocekivanja!

pa tek je 11 sati.
ne mora biti euforija da bi bili veseli.
ako svaki sat bude ovako raslo onda imamo slijdece:

15milja x 6sati = 90 milja kuna prometa
0,73% x 6 sati = +4,38% rasta

kaj je to lose? [thumbsup]


al sto ovaj Baron moze lajati pardon pisati opss drukati

Kolega , budimo realni.
Čini mi se da nama ne pomaže ni zelena amerika ni zelena europa. Opet štopaju fondovi.
Konkretno mislim da je sa zaradom ovaj tjedan finito. U ponedjeljak je novi trend. Kakav, budemo vidjeli.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Danas Srbi u Moskvi pregovaraju da dobiju naftu 20% jeftiniju od bilo koga u Evropi, Lukoil već duže vrijeme pregovara sa Slovencima o Petrolu, Rafinerija u Brodu starta sa radom uskoro, MOL je Rusima obećan već davno. Šta mislite koja je jedina moguća sudbina INE? Ka braći Rusima! Harašo?
Omašio sam temu ovo je bilo namjenjeno za INU!
Spažujste.

who dares, wins

hrco01:

tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Ovo nije lose? E onda si ti stvarno sretan u zivotu s obzirom na pre pre pre skromna ocekivanja!

pa tek je 11 sati.
ne mora biti euforija da bi bili veseli.
ako svaki sat bude ovako raslo onda imamo slijdece:

15milja x 6sati = 90 milja kuna prometa
0,73% x 6 sati = +4,38% rasta

kaj je to lose? [thumbsup]

Racunica je dobra, ali znas i sam do to tako ne funkcionira! Kretanje na burzi nije linearno da mozes tako odredjivati![bye]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


hrco01: ” tigrus: ” CROBEX 3.722,33 +0,73 % promet : oko 15 milja. ovo nije lose , uopce… malo nam je forum utihnuo? ” Ovo nije lose? E onda si ti stvarno sretan u zivotu s obzirom na pre pre pre skromna ocekivanja! ” pa tek je 11 sati. ne mora biti euforija da bi bili veseli. ako svaki sat bude ovako raslo onda imamo slijdece: 15milja x 6sati = 90 milja kuna prometa 0,73% x 6 sati = +4,38% rasta kaj je to lose? [thumbsup]

0,73% porasta po satu je 4,46% porasta u danu.
[thumbsup]

Na ATPL su izgleda odlučili prekrcaje raditi na okruglo 2700 kuna. [yawn]

Sad bi nam dobro došle dvije-tri pozitivne blokade… [pray]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close