Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

falco:

to bi bilo jako lijepo danas. interesira me mišljenje “tehničara ” za danas .

Evo ja ću ti reći bez ijedne svječiće, danas rastemo na prometu manjima nego prošli tjedan, interesa ima, kratkoročno kriza je iza nas, NASDAQ na najvišoj razini ove godine, sve u svemu plus. Sad je samo pitanje koje dionice želiš hvatati i koje mogu ostvariti najviši rast.[thumbsup]

Todine. Tisak, tvornica novca. A još je na jako niskim razinama.
Mlinar, porastao već 100%, tu nebi ulazio ni za živu glavu.

falco:

to bi bilo jako lijepo danas. interesira me mišljenje “tehničara ” za danas .

Evo ja ću ti reći bez ijedne svječiće, danas rastemo na prometu manjima nego prošli tjedan, interesa ima, kratkoročno kriza je iza nas, NASDAQ na najvišoj razini ove godine, sve u svemu plus. Sad je samo pitanje koje dionice želiš hvatati i koje mogu ostvariti najviši rast.[thumbsup]

Nije na najvisoj razini od pocetka godine i prestanite to ponavljati i lagati ljudima!!!!![angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=%5EIXIC&t=6m&l=on&z=l&q=l&c=

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


dobro jutro! danas je lijep dan i u tisku je sve puno optimizma. znaci li to da se krece u proboj 3700? ako je suditi po sentimentu sa foruma onda je to vrlo izvjesno. samo da neki “veliki decki” nemaju neki drugi plan… o planovima velikih cemo malo kasnije… [smiley]

Na TISKu se maknuo nalog od 100 kom na kupnji. Sad je kupnja slabija nego jučer ,a prodaja jača.
Uz ovakav omjer ćemo vidjeti, kako će TISK danas poletjeti.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Koji prevaranti su Ameri, u njih kao recesija ii kriza a indexi im niti 5% u padu od početka godine, glupa Europa nije u tolikoj krizi pa oni oko 20% u padu, a mi koji imamo kao rast tvtki i bez problema s krizom hipotekarnih kredita 30% u padu, bez INe i HT Realno oko 40%.
BUrza je prevara nažalost

Imam fantomske dionice


to bi bilo jako lijepo danas.
interesira me mišljenje “tehničara ” za danas .

Ovo je “mišljenje” Amibrokera.

evo bacite oko na jurop…
neki stavljaju link samo kad se crveni[angry]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

jucer smo zavrsili na 369x….
vrlo blizu 3700
koliko mi se cini svi vjeruju da ako zavrsimo dan iznad 3700 onda slijedi definitivni proboj na 39xx.
ako postoje market makeri onda ce oni valjda pustiti da cijena ode iznad 3700 kad budu potpuno sigurni da mozemo u napad na 39xx.
da sam u njhovoj poziciji ja bi tako napravio.[thumbsup]

Ajmo obožavatelji JDPL,gdje ste jutros?
Pobjeći će nam ATPL.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

INGRa skriveni na 33800

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

vidi li netko koliko komada ima još taj nalog. Koliko god se proda uvijek stoje 2 komada.


INGRa skriveni na 33800


vidi li netko koliko komada ima još taj nalog. Koliko god se proda uvijek stoje 2 komada.

Baron:

INGRa skriveni na 33800


Minimum je da bude vidljivo 10% naloga. Ali može biti i više.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

CROBEX na početku bio 3.730,13+0,94 %

New Report

Close