Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima skriveni nalog i prednosti i nedostataka, ali ajmo onda svi skrivat naloge i kako će to onda izgledat 🙂

Cookie Monster


Moj faktor je od sada grah, kad ga bacim pa kako padne tako kupujem.


Tako ti je i sa lotom iste su ti šanse da dobiješ igro ili ne igro.

who dares, wins

ma šta vas muče ti skriveni nalozi ?
s jedne strane nije u redu ako se nešto skriva a sa druge ako netko ne želi prikazati koliko će kupiti ili prodati, može i bez toga ali s više posla !
ne vidim u čemu je problem ako se pogleda realno.

Ako si kratkoročni špekulant bitno ti je.

Cookie Monster


Ako si kratkoročni špekulant bitno ti je.

ti skriveni kada ih primjetiš mogu govoriti više nego kada ne postoje – živjeli skriveni i mi koji ih otkrijemo ![wink]

dobro jutro!

danas je lijep dan i u tisku je sve puno optimizma.
znaci li to da se krece u proboj 3700?

ako je suditi po sentimentu sa foruma onda je to vrlo izvjesno.
samo da neki “veliki decki” nemaju neki drugi plan…

o planovima velikih cemo malo kasnije…
[smiley]

Izuzetno dobro raspoloženje ulagačau US……Nasdaq je došao do najviše pozicije od početka godine.A u Evropije danas krenulo jako gore,dobri rezultati kompanija vraćaju ulagače….
Mislim da bi i naši fondovi danas morali krenuti u kupovinu jer se trend totalno promjenio.
Ne bi me iznenadilo da danas probijemo dobro 3800.
Ima toliko privlačnih dionica za kupiti da bude navala.


Izuzetno dobro raspoloženje ulagačau US……Nasdaq je došao do najviše pozicije od početka godine.A u Evropije danas krenulo jako gore,dobri rezultati kompanija vraćaju ulagače…. Mislim da bi i naši fondovi danas morali krenuti u kupovinu jer se trend totalno promjenio. Ne bi me iznenadilo da danas probijemo dobro 3800. Ima toliko privlačnih dionica za kupiti da bude navala.

Slažem se kolega s vama[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

to bi bilo jako lijepo danas.
interesira me mišljenje “tehničara ” za danas .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tehničari su kod nas Prosinečki,Boban…a na našoj burzi isključivo fondovii,mirovinci i jaki brokerski lobi.


to bi bilo jako lijepo danas. interesira me mišljenje “tehničara ” za danas .

Evo ja ću ti reći bez ijedne svječiće, danas rastemo na prometu manjima nego prošli tjedan, interesa ima, kratkoročno kriza je iza nas, NASDAQ na najvišoj razini ove godine, sve u svemu plus. Sad je samo pitanje koje dionice želiš hvatati i koje mogu ostvariti najviši rast.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobro jutro,
optimizam vlada ovih dana, brine me jednio lose izvjesce Ericsson-a. 55% pad profita me ne odgovara jer sam u toj dionici dosta.
Cudi me njihovo objasnjenje da su zadovoljni rezultatom s obzirom na kretanje dolara i stanja na trzistu.
Zamisli da rokne dole neka nasa firma za 50% u profitu. Pa ljudi bi je rasprodali u tren.

AZ? Hvala, ne.

New Report

Close