Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12,929.32

Gadno Ameri jurišaju!

I love the Smell of Profits in the Morning


a dobro, pa moramo se malo korigirati!

Pa sad se korigiramo prema gore, a onda… Nisu se ameri još izvukli, vidiš da na businessu svaki dan mijenjaju naslov onog članka “optimizam/pesimizam u americi” [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

fazan , molim te reci nam kada možemo oćekivati INDG na 2.000 i DDJH na 200 kn ?

Wall Stret danas do kraja rada burze kod njih izgleda da leti u nebo:
http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html


fazan , molim te reci nam kada možemo oćekivati INDG na 2.000 i DDJH na 200 kn ?

buraz, nemam staklenu kuglu …

I love the Smell of Profits in the Morning

Dobrano smanjuju plus, možda ipak na kraju doguraju na +1.

Ma sve je to super; ali kada vidim VDKT sa svojim dokapom kao zamasnjak rasta [lol] [lol] [lol]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Prestajem išta govoriti više o padu.
Ako ga ne možeš pobijediti , pridruži mu se.[thumbsup]
Po grafu nas čeka slijedeći otpor na 3900 bodova.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


berlioz: ” današnji rast uklapa se u sliku koju odaje hrvatsko tržište posljednjih tjedana: malo gore pa malo dolje, ali sve bez jasnog trenda oporavka. zato budite oprezni, rast na ovako malom prometu može biti varljiv. uz dionice crobex-a treba zamjetiti i neke od dionice koje se nalaze izvan indeksa, a koje zadnjih dana postižu izvrsne rezultate. u trenucima prevrtljivosti tržišta najbolje je zadržati zatečenu poziciju i pričekati. strpljivost na burzi vrijedi daleko najviše od svega. psiha je ključ uspjeha u burzovnom trgovanju! [pray]” možda nema trenda, ali ima otpora i potpore …

Čini mi se da veliki hoće nacrtati graf Crobexa pa da izgleda savršeno po TA; dodirnuli dno, pozitivan sentiment, toliko “siluju” na kupnji da je pitanje kada će posustati. Naravno kada ponestane keša. Meni je to očito. Čak su i signali kontradiktorni od ovih igara. Vaše mišljenje. Da li se to i vama čini?


Saladin: ” to sa skrivenim nalozima je sramota … ” Kad pogledaš, bolje je. Nema manipulacije cijenom, npr. kad ti dođe mrcina na prodaji, ali s druge strane si slijep ko kokoš u predvečerje. [thumbsup]

jedan od faktora koji utječe želim li kupiti neku dionicu je i omjer K/P …

Cookie Monster

Moj faktor je od sada grah, kad ga bacim pa kako padne tako kupujem.

AZ? Hvala, ne.


Baron: ” Saladin: ” to sa skrivenim nalozima je sramota … ” Kad pogledaš, bolje je. Nema manipulacije cijenom, npr. kad ti dođe mrcina na prodaji, ali s druge strane si slijep ko kokoš u predvečerje. [thumbsup] ” jedan od faktora koji utječe želim li kupiti neku dionicu je i omjer K/P …

Istina. A čuj, ne mislim da bi taj skriveni nalog na kupnji ili prodaju baš uvelike promjenio omjer.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close