Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to sa skrivenim nalozima je sramota …

Cookie Monster


to sa skrivenim nalozima je sramota …

Kad pogledaš, bolje je. Nema manipulacije cijenom, npr. kad ti dođe mrcina na prodaji, ali s druge strane si slijep ko kokoš u predvečerje. [thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


to sa skrivenim nalozima je sramota …

Samo to?? A insajdersko trgovanje na VDKT?? Sa 1440 n 2200 je kao slučajno naraslo?? Pa vijest o dokapu.A onda kolektivno iskrcavanje i prodaja naivcima!!Sramota na kubik[angry] [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=black][/color] Gdje je vijest o dokapitalizaciji?

sanja


[color=black][/color] Gdje je vijest o dokapitalizaciji?

Vaš link

Al ga Indijanci deru svaka čast

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Saladin:

to sa skrivenim nalozima je sramota …

Samo to?? A insajdersko trgovanje na VDKT?? Sa 1440 n 2200 je kao slučajno naraslo?? Pa vijest o dokapu.A onda kolektivno iskrcavanje i prodaja naivcima!!Sramota na kubik[angry] [cool]

a je… ti zeninu familiju,znao me je pitat dal da proda dionice a ne bi mi sapnuo za dokap[angry] ,a kao neka je njuska u viaduktu.Sramota,cut ce me moja Stefa kad dodje s posla[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


oćemo li ovih dana preko 13.000?

zar samo 13k ma odma rasprodajem to je sitno da bi se tu zadrzavao[lol]

morat cu pitat Samodola ko to pumpa cijene,da to nije u redu[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


fazan: ” oćemo li ovih dana preko 13.000? ” zar samo 13k ma odma rasprodajem to je sitno da bi se tu zadrzavao[lol] morat cu pitat Samodola ko to pumpa cijene,da to nije u redu[lol]

možda nam je kolega pitao za DJI?

Heaven or Las Vegas


možda nam je kolega pitao za DJI?

12,882.34 + 0.93%

I love the Smell of Profits in the Morning

otpori i potpore su prava stvar, samo to je za one koji znaju dobro, dobro čitati grafikone. praćenje trenda je najjednostavniji i najsigurniji način trgovanja na burzi i svima koji žele polako, ali sigurno prema gore još jednom preporučam isto.
samo strpljenjem se može zaraditi na burzi, jer sunce ne sija svaki dan, to znamo još od osnovne škole.
[pray]

Kolko ja vidim po komentarima na forumu i broju posjetitelja izgleda da su svi na stand by poziciji i očekuju signal za pokret, pa onda svi na juriš UP,UP!!!

nema predaje!!!!!!!

New Report

Close