Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a zašto ameri padaju ako su im izvješča OK

&

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.695,23 2.06% 74.993.538,95 kn 74.993.538,95 kn 0,00 kn 0,00 kn

Zamalo… Sutra…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

crobi 16:00 3.695,23 +2.06% [thumbsup]

Jako los izvjestaj za kuce na zalost[cry]

SAM PROTIV SVIH

Ipak glavni indikator je danas iznenadio u pozitivnom smislu .

SAM PROTIV SVIH


crobi 16:00 3.695,23 +2.06% [thumbsup]

slabo.
barem da je prosao 3700,00…
a dobro nema veze promet je bio oko 70 milja.
sutra bi mogao biti interesantan dan, posebno ako ujutro prodemo 3700…


Jako los izvjestaj za kuce na zalost[cry]

Ipakje indikator dobar. Izvještaj je zadovoljavajući.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


fazan: ” Varaju li me oči, ili INA ima veći udio u CROBEXu nego HT? ” Malo te varaju oči [smiley] ali ne puno HT 17,38% INA 14,58% a za ostale vidi na Vaš link

Legos, ajde lijepo na stranicu ZSE pa provjeri koji broj dionica HT-a sudjeluje u CROBEXu.

Evo današnje stanje:
INA – 14,94%
HT – 13,51%

I love the Smell of Profits in the Morning

današnji rast uklapa se u sliku koju odaje hrvatsko tržište posljednjih tjedana: malo gore pa malo dolje, ali sve bez jasnog trenda oporavka.
zato budite oprezni, rast na ovako malom prometu može biti varljiv. uz dionice crobex-a treba zamjetiti i neke od dionice koje se nalaze izvan indeksa, a koje zadnjih dana postižu izvrsne rezultate.
u trenucima prevrtljivosti tržišta najbolje je zadržati zatečenu poziciju i pričekati. strpljivost na burzi vrijedi daleko najviše od svega. psiha je ključ uspjeha u burzovnom trgovanju!

[pray]

[color=black][/color] Postoji li način kako prepoznati gdje je skriveni nalog. Nekad su bile skrivene količine

ali je taj nalog bio obilježen. Sada ništa. Piše na njemu da ima npr. 10 kom. po

određenoj cijeni , a iz njega curi li curi. Znade li netko u čemu je štos?

sanja


današnji rast uklapa se u sliku koju odaje hrvatsko tržište posljednjih tjedana: malo gore pa malo dolje, ali sve bez jasnog trenda oporavka. zato budite oprezni, rast na ovako malom prometu može biti varljiv. uz dionice crobex-a treba zamjetiti i neke od dionice koje se nalaze izvan indeksa, a koje zadnjih dana postižu izvrsne rezultate. u trenucima prevrtljivosti tržišta najbolje je zadržati zatečenu poziciju i pričekati. strpljivost na burzi vrijedi daleko najviše od svega. psiha je ključ uspjeha u burzovnom trgovanju! [pray]

možda nema trenda, ali ima otpora i potpore …

I love the Smell of Profits in the Morning

oćemo li ovih dana preko 13.000?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close