Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Shanghai Composite 3,592.97 10:30PM ET Up 314.64 (9.60%)

[lol] [lol] [lol]

Ludi Kinezi lupaju ko ludi [smiley], smanjili porez sa 0.3% na 0.1%…a ja 100% u CASHU [cry]


Sančo: ” Htio sam reći da ove dvije teze nemaju veze jedna s drugom………………….ulazak dva tjedna prije preokreta je idelano vrijeme osim za daytradere, a što se tiče margin kredita za njih si potpuno u pravu ( nisam to negirao ) pozdrav uostalom tužiti ću vas Samodolu za pritisak koji radite na mene ” Ove dvije teze nemaju veze jedna s drugom ukoliko se razdvoje. Ja sam ih stavio u isti kontekst, dakle – kupovina dionica samo dva tjedna prije dna, na margin kredit. Ja ću tebe tužit Kardumu, pa će te nogom u tur.[smiley]

pozvat ću Šprajca da sve objavi
[kiss][kiss]

tenkista:

3 posta poslije 16 sati na ovoj temi. Ovo je rekord. Očito se svi pripremaju za sutra za kupnju.[thumbsup]

Burza je kao kad vidiš santu leda na površini, a ne vidiš 90% ispod površine.
E to što ne vidiš je zaj@bano.

vrlo slikovito , točno tako.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

iveka zamjenio baron – možda je to ivek inkognito.[lol]

Zna li netko koje dokapitalizacije idu u narednih par mjeseci…….
Priča se o L.Ploče,Pdba,Knzm,Pliva? Ima li tko kakve informacije?


Zna li netko koje dokapitalizacije idu u narednih par mjeseci……. Priča se o L.Ploče,Pdba,Knzm,Pliva? Ima li tko kakve informacije?

Nijedna ne ide. To su čiste izmišljotine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dokapitaliziram te po nominali[lol] [lol] [lol] [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kako ne kad je pisalo prije par tjedana u Poslovnom i za Pdba i Ploče.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=42598

tako i treba jer istina nažalost i je upravo takva!


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=42598


nažalost ali istinito do kraja.

i samo potpis bi trebao biti:

IDEMO DOLJE…

dan je pametniji od noći

New Report

Close