Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidibald: ” Zna se da burza uvijek reagira ranije na vijesti. Dok bude kriza na vrhuncu, ne znači da će i indexi biti na dnu…naprotiv, tjednima prije će se početi uračunavati budući pozitivni događaji.[rolleyes] ” Je, al ulaz samo dva tjedna prerano te može uništiti. Najveća likvidacija margina je bila dan-dva prije promjene trenda. Tako blizu a tako daleko…

Šta te ne uništi to te ojača.

Vidibald:

Zna se da burza uvijek reagira ranije na vijesti. Dok bude kriza na vrhuncu, ne znači da će i indexi biti na dnu…naprotiv, tjednima prije će se početi uračunavati budući pozitivni događaji.[rolleyes]

Je, al ulaz samo dva tjedna prerano te može uništiti.
Najveća likvidacija margina je bila dan-dva prije promjene trenda.

Tako blizu a tako daleko…

O čemu ti to…………………..kako te može uništiti ulazaka dva tjedna prije preokreta i zbog čega misliš da netko kupuje na margin kredit dionice??[huh]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


3 posta poslije 16 sati na ovoj temi. Ovo je rekord. Očito se svi pripremaju za sutra za kupnju.[thumbsup]

Burza je kao kad vidiš santu leda na površini, a ne vidiš 90% ispod površine.
E to što ne vidiš je zaj@bano.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Sančo

čemu po tebi služe margin krediti?[shocked]

Kak vam se više da?
Ako zna ko kakav vic možda i pročitam koji post.


O čemu ti to…………………..kako te može uništiti ulazaka dva tjedna prije preokreta i zbog čega misliš da netko kupuje na margin kredit dionice??[huh]

A što ti nije jasno?
Imaš margin koji je na pozitivnoj nuli, sretno uletiš u dionice jer je sad dosta opalo. I onda pada dalje i pada najviše dosada. Tako je bilo prije posljednjeg dna.
Mogao si upast u probleme u roku od dva dana, ne dva tjedna, kad su se nanizale minus blokade.

Koliko je kolega forumaša kapituliralo u tih par dana, i rekli su to na Forumu. I silina pada zadnjih dana je bila djelomice zbog prosipanja po bidu od strane banaka, koji su rasprodavali portfelje.

A drugo pitanje mi nije jasno: jesi htio reći da se za margine ne kupuju samo dionice ili da ljudi ne kupuju dionice na margin?[huh]

No respect


Sančo čemu po tebi služe margin krediti?[shocked]

da bi banke zarađivale
[bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jel se tko sjeća margina 1929.-te…[smiley][lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Sančo

čemu po tebi služe margin krediti?[shocked]

Kredit mi služi da dobivam kamatu od zajmoprimaca[rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Sančo:

O čemu ti to…………………..kako te može uništiti ulazaka dva tjedna prije preokreta i zbog čega misliš da netko kupuje na margin kredit dionice??[huh]

A što ti nije jasno?
Imaš margin koji je na pozitivnoj nuli, sretno uletiš u dionice jer je sad dosta opalo. I onda pada dalje i pada najviše dosada. Tako je bilo prije posljednjeg dna.
Mogao si upast u probleme u roku od dva dana, ne dva tjedna, kad su se nanizale minus blokade.

Koliko je kolega forumaša kapituliralo u tih par dana, i rekli su to na Forumu. I silina pada zadnjih dana je bila djelomice zbog prosipanja po bidu od strane banaka, koji su rasprodavali portfelje.

A drugo pitanje mi nije jasno: jesi htio reći da se za margine ne kupuju samo dionice ili da ljudi ne kupuju dionice na margin?[huh]

Htio sam reći da ove dvije teze nemaju veze jedna s drugom………………….ulazak dva tjedna prije preokreta je idelano vrijeme osim za daytradere, a što se tiče margin kredita za njih si potpuno u pravu ( nisam to negirao )

pozdrav

uostalom tužiti ću vas Samodolu za pritisak koji radite na mene

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Htio sam reći da ove dvije teze nemaju veze jedna s drugom………………….ulazak dva tjedna prije preokreta je idelano vrijeme osim za daytradere, a što se tiče margin kredita za njih si potpuno u pravu ( nisam to negirao )

pozdrav

uostalom tužiti ću vas Samodolu za pritisak koji radite na mene


Ove dvije teze nemaju veze jedna s drugom ukoliko se razdvoje. Ja sam ih stavio u isti kontekst, dakle – kupovina dionica samo dva tjedna prije dna, na margin kredit.

Ja ću tebe tužit Kardumu, pa će te nogom u tur.[smiley]

No respect

Varaju li me oči, ili INA ima veći udio u CROBEXu nego HT?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close