Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex 3.619,27 +44%


Pumpa se Crobex pomoću HT-a. Evo vidljivo je koliko Crobex ovisi o HT-u.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Ups! ,+0,44% [lol]

ja sam zadovoljan, mali promet,nema više panike,rasprodaje,povlačenja love iz investicijskih fondova,pitanje je dana kada nastavljamo sa večim rastom[thumbsup]

NEMA PREDAJE

RBA analitičari: Kriza na vrhuncu u ljetnim mjesecima, pa slijedi oporavak

Analitičari Raiffeisen banke ocjenjuju da utjecaj američke krize hipotekarnih kredita na financijski sektor i američko gospodarstvo još uvijek nije na svom vrhuncu. Prema procjeni trendova RBA analitičara, vodeći američki pokazatelji će dosegnuti najnižu razinu u ljetnim mjesecima, nakon čega se očekuje vraćanje optimizma i rasta na tom tržištu.

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


RBA analitičari: Kriza na vrhuncu u ljetnim mjesecima, pa slijedi oporavak

Analitičari Raiffeisen banke ocjenjuju da utjecaj američke krize hipotekarnih kredita na financijski sektor i američko gospodarstvo još uvijek nije na svom vrhuncu. Prema procjeni trendova RBA analitičara, vodeći američki pokazatelji će dosegnuti najnižu razinu u ljetnim mjesecima, nakon čega se očekuje vraćanje optimizma i rasta na tom tržištu.

Vaš link

Boli me ona stavr za njihove analize.[lol] [lol] [lol]

3 posta poslije 16 sati na ovoj temi. Ovo je rekord. Očito se svi pripremaju za sutra za kupnju.[thumbsup]


RBA analitičari: Kriza na vrhuncu u ljetnim mjesecima, pa slijedi oporavak

Analitičari Raiffeisen banke ocjenjuju da utjecaj američke krize hipotekarnih kredita na financijski sektor i američko gospodarstvo još uvijek nije na svom vrhuncu. Prema procjeni trendova RBA analitičara, vodeći američki pokazatelji će dosegnuti najnižu razinu u ljetnim mjesecima, nakon čega se očekuje vraćanje optimizma i rasta na tom tržištu.

Zna se da burza uvijek reagira ranije na vijesti. Dok bude kriza na vrhuncu, ne znači da će i indexi biti na dnu…naprotiv, tjednima prije će se početi uračunavati budući pozitivni događaji.[rolleyes]


Zna se da burza uvijek reagira ranije na vijesti. Dok bude kriza na vrhuncu, ne znači da će i indexi biti na dnu…naprotiv, tjednima prije će se početi uračunavati budući pozitivni događaji.[rolleyes]

Je, al ulaz samo dva tjedna prerano te može uništiti.
Najveća likvidacija margina je bila dan-dva prije promjene trenda.

Tako blizu a tako daleko…

No respect


Baron: ” RBA analitičari: Kriza na vrhuncu u ljetnim mjesecima, pa slijedi oporavak Analitičari Raiffeisen banke ocjenjuju da utjecaj američke krize hipotekarnih kredita na financijski sektor i američko gospodarstvo još uvijek nije na svom vrhuncu. Prema procjeni trendova RBA analitičara, vodeći američki pokazatelji će dosegnuti najnižu razinu u ljetnim mjesecima, nakon čega se očekuje vraćanje optimizma i rasta na tom tržištu. ” Zna se da burza uvijek reagira ranije na vijesti. Dok bude kriza na vrhuncu, ne znači da će i indexi biti na dnu…naprotiv, tjednima prije će se početi uračunavati budući pozitivni događaji.[rolleyes]

Koje ljeto i koji indexi su vrtoglavo rasli? Moje misljenje je (vise puta izreceno) da prije kraja ljeta nema znakovitoga oporavka; pogotovo sa trenutnim trendovima (koliko god mi sutali o tome [lol] )

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


LookaBorna: ” mare.mar: ” Društvo ,hvala vam što ste si uzeli vremena i odgovorili mi na moje pitanje. Nema druge več čekati da se stanje popravi..a mogu reči ,zašto ne? Ušla sam na 1700 hrk[rolleyes] Imam vremena ,nije mi frka za novac,ionako sam uložila višak novca ali sam ipak očekivala ili rast dionice ili dividendu,a kad tamo [cry] ” tenkista je uso na 1950 pa se vas ulaz smatra dobrom kupnjom ” Ispravak netočnog navoda. Ušao sam na 2000 kn.Nekad davno ušao na 800 i prodao na 1170kn. Za 3 dana je otišla na 1684 kn. Ponovo kupio ali puno manje po 2000. U blagom sam minusu što se tiče PBZ-a. Ali sigurno vrijedi najmanje 2000, treba samo čekati.[thumbsup]

danas zavrsila na 1000,01 bravo ovo je 1 promil manje od -50% Vašeg balgog minusa, kak ste na ostalima ako je ovo blago?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Baron: ” RBA analitičari: Kriza na vrhuncu u ljetnim mjesecima, pa slijedi oporavak Analitičari Raiffeisen banke ocjenjuju da utjecaj američke krize hipotekarnih kredita na financijski sektor i američko gospodarstvo još uvijek nije na svom vrhuncu. Prema procjeni trendova RBA analitičara, vodeći američki pokazatelji će dosegnuti najnižu razinu u ljetnim mjesecima, nakon čega se očekuje vraćanje optimizma i rasta na tom tržištu. Vaš link ” Boli me ona stavr za njihove analize.[lol] [lol] [lol]

Vrlo loš stav zajednog dioničara koji mora voditi računa o svemu i svačemu, ako hoće zaraditi.

A to da se svi spremaju na kupnju, Ne bi ništa rekao da nisu dionice porasle 40-50% prošli tjedan.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close