Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pisanje na forumu postaje u skladu sa danasnjim prometom.. [yawn][yawn]

Glory, glory, Man United!!

jedino su brodari up u premarketu
BDI i panamax i danas rastu ko ludi


Primijetili ste da nema istovremeno
ivek, beholder, doodd? Nešto to govori, a istovremeno se pojavio ententini, savarakatini, savaraka, tikataka, bijabajbuf.[thumbsup]

neki se foliraju a neki su još uvijek tu i nedaju se….
evo i mene nakon par mjeseci izbivanja….
naravno u gubitcima al’ šta je tu je !!!

gdje su sada oni “stručnjaci” koji su prognozirali uz pobjedu HDZ-a strašan rast…

[tongue]

e tužna je to priča !

ajmo,ajmo pa gore gotovo da ne može biti….

što bi rekao moj dragi (nažalost pokoji) prijatelj mreich:

bez straha, pohlepe i sentimentalnosti…..

valentine:

Primijetili ste da nema istovremeno
ivek, beholder, doodd? Nešto to govori, a istovremeno se pojavio ententini, savarakatini, savaraka, tikataka, bijabajbuf.[thumbsup]

neki se foliraju a neki su još uvijek tu i nedaju se….
evo i mene nakon par mjeseci izbivanja….
naravno u gubitcima al’ šta je tu je !!!

gdje su sada oni “stručnjaci” koji su prognozirali uz pobjedu HDZ-a strašan rast…

[tongue]

e tužna je to priča !

ajmo,ajmo pa gore gotovo da ne može biti….

što bi rekao moj dragi (nažalost pokoji) prijatelj mreich:

bez straha, pohlepe i sentimentalnosti…..


@slatka

svi se prekrstili i pokrstili sve novaci i drugu priču zbore!
samo ih lako prepoznati, jadnici


[tongue]

dan je pametniji od noći


Mislim da sva ova poslijednja događanja sa HT-ovom dionicom treba promatrati u svjetlu zagušenja tržišta sa masovnim ulaskom “jeftinih dionica” u rukama neiskusnih i nezainteresiranih vlasnika. Bojim se da toj tendenciji pada vrijednosti nije kraj, jer čeka nas još jedan jaki udar na vrijednost u trenutku kada krene ponuda 7% dionica za zaposlenike HT-a i bivšeg PTT-a. Ako uzmemo nekog prosječnog zaposlenika sa 20-tak godina staža, cijena će za njega biti oko 210-215 kuna… Prva je procjena bila da će osnovni paketi biti teški oko 80.000 kuna. No, zbog crnih oblaka na burzi, puno će potencijalnih kupaca odustati, tako da bi paketi mogli ići i preko 100.000 kuna. Opravdano je za pretpostaviti da će velika većina novih vlasnika htjeti što prije utopiti svoje dionice pa makar i uz minimalnu zaradu… Jedina nada nam ostaje da se proglasi što je moguće duži moratorij na prodaju dionica ( ne godinu, nego bar dvije), tako da se sačuva burza i likvidnost dionica HT-a…

Ja sam načuo da će biti paketi za zaposlenike cca 300 dionica. Samo mi je čudno da je ta priča nekako utihnula jer je bilo govora o 15.4 kao danu u kojem će biti više informacija.

Završio sa ovogodišnjim trgovanjem … podebljo SLRS, PTKM i ušo u JDPL .. , sad sam promatrač 🙂

Cookie Monster

počela trgovanja
da vidimo kako će danas završiti.

mreich:
“ako želite da cijene dionica rastu povucite naloge sa prodaje” ! ! ! ! !

Sve sami skriveni nalozi na kupnji Tiska. [thumbsup]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

bar ne pada[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

čišćenje na ATPL [proud]

Scio me nihil scire

kad se dokraja pojede ovaj nalog od 433 komada na 2480….

Scio me nihil scire

New Report

Close