Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ja na bidu LKPC ali ne da nitko

Šta se čeka? Udri po asku…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ATPL, navlačenje na kupnji i onda brutalno iskrcvanje uz pad od -2,5%.[undecid] Počelo je.

ma daj baron, tebi svaki dan nesto pocinje…
i nikad se nista ne dogodi…
tako i tako svi ocekujemo volatilnost…

ovo mi izgleda ko pecanje riba… trza ili ne trza riba…

Znam da mi nitko nemože dati savjet,ali svejedno da olakšam dušu. Imam veliku količinu PBZ-R-A, kupila ga na jako visokoj razini a on pada i pada. Možda zna netko šta se događa sa tom dionicom . Dali da izađem i sa velikim minusom i uđem u neku likvidniju i u rastu dionicu ili da se oboružam strpljenjem. [pray]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Mislim da manji fondovi još uvijek muku muče s likvidnošću i nedostatkom keša i da se oni tu i tamo iskrcavaju, a da veliki i dalje mirno čekaju na bidu i skupljaju. Dok god je ovakva situacija, nema nam rasta, što i nije loše jer mislim da je ova stabilizacija jaaaako bitna da se kapital vrati na tržište, a onda možemo polako gore.

Pa mi sad recite da sam druker koji druka za 0%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovo je ljepo vidjeti kad nema više bjesomučne prodaje ,to je znak više ka stabilizaciji

Kupovina jako nervozna ,pogotovo koji su se nadali većem padu.Trend bi se lako mogao okrenuti i završiti u dobrom plusu danas[thumbsup]


Ovo je ljepo vidjeti kad nema više bjesomučne prodaje ,to je znak više ka stabilizaciji

slazem se…
sve se vise u sustavu akumulira energija koja bi trebala pogurati trziste…

1. nitko ne zeli prodavati jer su danas popuslili neki koji su se uplasili
2. na ovim razinama malo tko je u dobroj financijskoj poziciji
3. svima je jasno da ima dosta podcjenjenih dionica, ali realno podcjenjenih i epilog je jasan

Ma nema više onakvog pada od prije koji tjedan!Tko nije prvi puta to iskoristil teško da će se ponovit tako nešto u skoro vrijeme.
Tipujem na stabilizaciju i lagani rast[thumbsup]


Znam da mi nitko nemože dati savjet,ali svejedno da olakšam dušu. Imam veliku količinu PBZ-R-A, kupila ga na jako visokoj razini a on pada i pada. Možda zna netko šta se događa sa tom dionicom . Dali da izađem i sa velikim minusom i uđem u neku likvidniju i u rastu dionicu ili da se oboružam strpljenjem. [pray]

na koliko ti je prosjecan ulaz?


Znam da mi nitko nemože dati savjet,ali svejedno da olakšam dušu. Imam veliku količinu PBZ-R-A, kupila ga na jako visokoj razini a on pada i pada. Možda zna netko šta se događa sa tom dionicom . Dali da izađem i sa velikim minusom i uđem u neku likvidniju i u rastu dionicu ili da se oboružam strpljenjem. [pray]

Teško je reći. Osobno sam mišljenja da treba pričekati. Mislim da je to jaka banka, i da će se stvari prije ili kasnije vratiti na normalne razine. Sve je stvar osobnih ciljeva. Ako znaš zašto si ušla u tu dionicu po cijeni kojoj jesi, to bi ti trebalo biti dovoljno. Ostalo je psihologija tržišta…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Znam da mi nitko nemože dati savjet,ali svejedno da olakšam dušu. Imam veliku količinu PBZ-R-A, kupila ga na jako visokoj razini a on pada i pada. Možda zna netko šta se događa sa tom dionicom . Dali da izađem i sa velikim minusom i uđem u neku likvidniju i u rastu dionicu ili da se oboružam strpljenjem. [pray]

kaj vi neste znali?
u dionice se ulaze dugorocno[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Znam da mi nitko nemože dati savjet,ali svejedno da olakšam dušu. Imam veliku količinu PBZ-R-A, kupila ga na jako visokoj razini a on pada i pada. Možda zna netko šta se događa sa tom dionicom . Dali da izađem i sa velikim minusom i uđem u neku likvidniju i u rastu dionicu ili da se oboružam strpljenjem. [pray]

sada -ovo zadnje,

New Report

Close