Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam koliko pratite stanje u komsiluku, ali

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=38924
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=22&nav_category=418&nav_id=295146
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=39077

Kako THNK prekrasno pada, bit će jeftinog ulaza!!!
Gori lampa nasrid Vinkovaca, bit će poljubaca!!! Jupiiii [smiley]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

@blueman

Sve 5 kolega. Sa svime bi se mogao složiti, no za pod točkama 2.,4.,5., i 7. nam ne treba knjiga.
Tu se uglavnom radi o gospodarsko – političkim odlukama, razlozima, čimbenicima i/ili svakodnevnim utjecajima.

Pod točkom 5. ste lijepo napisali:
U eu ulazimo za manje od 3 godine, uostalom to je samo psiholoska igra kao i sa NATOM tako da se nista posebno nece niti dogoditi kada udjemo u EU.
Samo bih dodao: to posebno se baš sada događa, sve do ulaska. Kada počnu fešte, sve će biti završeno.
[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Kako THNK prekrasno pada, bit će jeftinog ulaza!!! Gori lampa nasrid Vinkovaca, bit će poljubaca!!! Jupiiii [smiley]

Je li tvoja stotka na 2.500?[kiss]

Možemo li dublje nego zadnji put?[undecid]
Vidi se iz aviona, fondovi sa par komada na asku guraju dolje. Dioničari nastavljaju.
Crobex -1%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


makroekonomska slika Hrvatske kao i ostalih tranzicijskih zemalja nije
nimalo blistava. onakav rast kakav su imali zadnjih 7-8 godina mogu
zaboraviti. temeljio se na visokoj potrošnji i sada laganoi dolazi
vrijeme štednje što će se odraziti i na pad gospodarskog rasta a
posljedično i na sporiji rast dobiti. već zadnji kvartal 2007 je za
Hrvatsku bio ispod očekivanja, vjerojatno će tako biti i sa 2008..

Ja ovdje ne big generalizirao i uvlacio sve tranzicijske zemlje. Mi smo pri kraju kolone po tom pitanju! Slovenci, cesi, pa i madari.. svi ispred nas – bile (jesu) tranzicijske zemlje. Nama se rast temelji totalno na osobnoj potrosnji. Oni barem imaju proizvodnju, mi vise nemamo. Proizvodnja nam je u k….. Slovenci su 3 puta manji i 15 godina ispred nas. Izvoz im je jaci, s nama ostvaruju suficit u robnoj razmjeni. pametnom dovoljno! Oni proizvode!!

Opet pad bez raloga. Pa zar se već jednom ljudi nisu naučili da se ne isplati prodavati u panici jer će se cijena vratiti. A bolje i da takvi već konačno odu s burze.

Baš pratim. Evo fondovi udaraju po bidu sa zaokruženim iznosima.
Nema još panike na prodaji,ali narednih dana[bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@blueman

a bojim se da i ovo sa regijom nije baš najtočnije. Kako će reagirati burze ako dođe Nikolić za upravljač…sigurno krasno.


Kako THNK prekrasno pada, bit će jeftinog ulaza!!! Gori lampa nasrid Vinkovaca, bit će poljubaca!!! Jupiiii [smiley]

samo treba pricekati [wink]

Ode HT ispod 280 kn[bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Promet na INI, 1.000kn/min[proud]
22.781,00 kn sveukupno do sad[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close