Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada god se ponadam da se prodajna margina za HT neće spustiti ispod 285, nađu se pacijenti tankih živaca i počnu pimplati sa 285,90… 285,80 i tako to ponovno počinje klizati…. Čovjek se zapita ima li uopće onda ijednog argumenta da HT krene prema gore??

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Kao što sam i rekao… HT upravo otišao iz zelenog u crveno [angry] [angry]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Opet panika na burzi…


takve postove kao što je mrizadur(što god to značilo) uopće ne komentiram,ali znakovito je kako si promijenio ploču. Ajde da si to napravio na 3900 ali sad, bolje da ne pišeš ništa, pritajiš se i čekaš. ….

Čim je počeo ovaj nagli rast rekao sam da ću prodati ako se tako nastavi i narednih dana sam tako i napravio (nisam prodao sve, još sam oko 30% u dionicama i to onima s kojima sam u minusu). Ne znam samo zašto tebi (i još nekima) smeta kad netko napiše mišljenje (makar bilo, uvjetno rečeno, i “negativno”) i obrazloži ga?
Kao što sam pisao da ne treba prodavati kad je crobex bio na 3200 jer sam smatrao je to u tom trenutku bilo dno, tako i sada iznosim svoje mišljenje da je ovaj rast bio jako nagao i da je realno očekivati pad, tim više što je situacija i na burzama vani jako nestabilna i čim izađe neka loša vijest sve odjednom potone kao kamen.
E sad, jesu li dobronamjerni oni koji svojim postovima nagovaraju (drukaju) druge da kupuju na vrhuncu ovakvog izuzetno naglog rasta ili ja (i još neki) koji upozoravamo da će ubrzo doći do okretanja smjera i da treba biti jako oprezan kod kupnje dionica, neka svaki forumaš sam procijeni. Pozdrav.

Ignore: KressoM, delux

Jedina je sreća kaj je to za sada samo sitno kokošarenje. Još nije istrgovan niti prvi milijun. Lavovi će izgleda doći na pojilo kada se ponuda sroza na 280 kn [angry]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Ma kakva panika…to je normalan ciklus…a za divno čudo ja sam 100% u kešu od jučer deset do 4 (a danas kupnjica)…ak sam kukao kad sam gubio…red je da kukuričem kad mi dobro ide[lol] [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Mičem naloge sa bida.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Kada god se ponadam da se prodajna margina za HT neće spustiti ispod 285, nađu se pacijenti tankih živaca i počnu pimplati sa 285,90… 285,80 i tako to ponovno počinje klizati…. Čovjek se zapita ima li uopće onda ijednog argumenta da HT krene prema gore??


nema dok takvu igru igraju fondovi kad promjene taktiku i odluče se za rast vidjet ćemo nagli rast i to je to!
ma što drugi mislili i pisali to je pravilo koje kod nas vrijedi.

dan je pametniji od noći


Može li mi netko pojasniti…..U 10:01 na Fimi…..LEDO – 150 dionica prometa, a na Investoru ….u 10:11 nijedna dionica.?

Dijete se predomislilo pa vratilo … sladoled[lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Opet panika na burzi…

kakva panika?

ovo prodaje ekipa koja je kupovala prosli tjedan 20-50 posto jeftinije

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

padamo sa malim prometima, očito se nisu naši dragi miovinski fondovi dovoljno natovarili …. ajmo natrag na 3300-3500 pa da još čvokaju …. ,

Cookie Monster

Bilo je za očekivati da će današnji dan otvoriti u minusu, vidjet ćemo do kraja dana.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close