Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Štopanje ili iskrcaj na IGH. Stotinjak komada na 10800 i 10900!

... nek ti kušin bude stina...


G. Luković, pa nije li ipak još uvijek OK dokupiti koju. Nije sve odletjelo… [rolleyes]

HT zbilja dobra prilika za kupnju.

dan je pametniji od noći

ljudi naučili nešto prošlih dana.

ako završiš na +1-2% bolje je početti s 0.3%% nego s 3%.

danas bi moglo proći bez velikih kapitaliziranja dobiti.


Izgleda da jer netko ipak odlučio malo zaštopati IGH, 100 kom na prodaji na prvom i drugom mjestu…

ustvari mi je to drago cuti…
rasato je full jako i to mi se nije bas svidjalo…


Izgleda da jer netko ipak odlučio malo zaštopati IGH, 100 kom na prodaji na prvom i drugom mjestu…

Čuj, s obzirom da je odletjelo 50% u tri dana, nije ni čudio da netko želi kapitalizirati dobit.

Jednostavno, nakrcaš se na 7000-9000 digneš cijenu na manjem prometu do target cijene i lagano iskrcavanje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

wiking:

ANRICOM: ” Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu ” u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid]

simpatično pišeš ali ne i pametno
e, sad što ti je bolje : bit simpatičan ili…?
[rolleyes]

bolje biti simpatican nego proci ko Baron[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Avax, daj sad Evropu![lol]

ako danas crobex izdrži u plusu, skidam mi kapu i ima veliki naklon!
tada smo na kraju korekcije dugoročne i idemo ka gore. Moj zaključak![smiley]

dan je pametniji od noći


ako danas crobex izdrži u plusu, skidam mi kapu i ima veliki naklon!
tada smo na kraju korekcije dugoročne i idemo ka gore. Moj zaključak![smiley]

Koliko je sad?

Može li mi netko pojasniti…..U 10:01 na Fimi…..LEDO – 150 dionica prometa, a na Investoru ….u 10:11 nijedna dionica.?


xmenergy: ” wiking: ” ANRICOM: ” Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu ” u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid] ” simpatično pišeš ali ne i pametno e, sad što ti je bolje : bit simpatičan ili…? [rolleyes] ” bolje biti simpatican nego proci ko Baron[lol]

Prvi dan početka šopinga počinje.
[color=blue]Ali kako smo se prije 10 minuta odbili od 3700. U bod točno.[/color]
Pitanje je koje su dionice najviše rasle prošlog tjedna.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

PROMJENA TAKTIKE – BLOKADE U DRUGOJ POLOVICI DANA. ČEKAMO 13.00 SATI[proud][/b]

New Report

Close