Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


xmenergy: ” moram priznat da sam cijenio tvoje pisanje do prije par dana kad si prodavao pa sad čekaš niže zašto nisi stavljao linkove kad je crobex bio 4000,3700,3500…? to su tada radile druge kolege, mada svi znamo gdje se mogu naći ti poda(t)ci ” Znači, post u kojem je mrizadur napisao da će danas biti sigurno plus 1% bez ikakvog obrazloženja ti ne smeta, a moj gdje sam napisao da smatram da tako neće biti i to sam potkrijepio linkovima koji pokazuju da je vani skoro sve crveno ti smeta? Zašto, jer ne vičem UP UP UP ??

takve postove kao što je mrizadur(što god to značilo) uopće ne komentiram,ali znakovito je kako si promijenio ploču. Ajde da si to napravio na 3900 ali sad, bolje da ne pišeš ništa, pritajiš se i čekaš.
Pa ja poznajem par kolega sa foruma koji na sva usta pričaju o uspješnim prodajama a o neuspješnim kupnjama nikad tako da se stiče dojam da ljudi imaju par milijuna kuna koji im ne trabaju pa ih neprestano uspješno vrte i cijeli se dan dopisuju na forumu[lol]

Najbolji su mi ovi koji kažu da su u cashu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu

Čitajući postove čovjek sa 95% sigurnošću može pogoditi tko je u dionicama a tko u kešu.
Ja navijam za rast crobex-a (pogodite u čemu sam)[smiley]


Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu

u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Najbolji su mi ovi koji kažu da su u cashu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu
¸
ti si potpuno u krivu
najbolji su oni koji kažu da dokupljuju
[lol]


Najbolji su mi ovi koji kažu da su u cashu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu

ja sam u cashu ko crobex do prije tjedan dana 🙂

Šta je meni ovo trebalo...

dobro jutro!

evo i mene spreman za nove pobjede…
kaj cemo danas.
vidim ima dosta ekipe u cashu.. idu li kupovati?
ima jos malo prostora za rast.
prema grafovima i svim pokazateljima mi idemo gore, sidjalo se to nekome ili ne.
mozda ne naglo ali idemo prema gore.
[thumbsup]
do 3750 cemo se vec nekako dovuci a onda slijedi [thumbsup]


ANRICOM: ” Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu ” u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid]

simpatično pišeš ali ne i pametno
e, sad što ti je bolje : bit simpatičan ili…?
[rolleyes]

G. Luković, pa nije li ipak još uvijek OK dokupiti koju. Nije sve odletjelo… [rolleyes]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


ANRICOM: ” Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu ” u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid]

100k ?
pa nije lose, jedan dobar ulet i zaradis 10 k na dan! [smiley]


wiking: ” ANRICOM: ” Najbolji su mi ovi koji kaže da su u cachu sa 10000kn,a takvih je većina na forumu ” u kesu sam 113k kuna i jos cu jer moram a ne zato sto zelim[undecid] ” simpatično pišeš ali ne i pametno e, sad što ti je bolje : bit simpatičan ili…? [rolleyes]

najbolje je biti ljubazan, puno bolje nego biti u pravu…
jer kad si ljubazan ne moras biti u pravu nikada, a prinos dodje sam od sebe…
tako kaze nidzara..[thumbsup]

Izgleda da jer netko ipak odlučio malo zaštopati IGH, 100 kom na prodaji na prvom i drugom mjestu…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close