Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedva čekam sutra. [smiley]

Juzna plemena ratnicka su stigla ispod zidina?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Jedva čekam sutra. [smiley]

Još pola sata…
A zašto, ako nije tajna?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Provjerio sam SDA TOP 10 i posebno pratio mirovinske fondove. Ispada da su na prvi dan kada je tržište isključivo raslo, odnosno u četvrtak, kupovali samo INA i PTKM. Meni izgleda da oni ne stoje iza ovog rasta. Ko kupuje ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ma kolega, očito je da mirovinci ulaze i beru vrhnje zadnjih tjedan dana i svakodnevno beru dionice do blokade onemogućavajući da se mali ukrcaju. Samo jedno bih rekao. FINANCIJSKI inženjering.

@zgubidan10

Pa tko je zgubidan? Ja ili ti.[lol]

Provjeri današnje stanje, ja sam našao da kupuju samo dvije dionice INA i PTKM. IGH, INGRA, i ostali brzo rastući nula mirovinske kupnje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Jedva čekam sutra. [smiley]

A ja nastojim biti u sada i veseliti se tome.
Ostavimo sutra da se brine samo o sebi – Netko veliki je rekao ![wink]


SLK: ” Jedva čekam sutra. [smiley] ” Još pola sata… A zašto, ako nije tajna?

Sigurno mu je rođendan pa će puhat svjećice , ako ugasi svih 12 dobiti će poklon, autić na daljinski.

[smiley][smiley][smiley]

Gledao sam malo otvoreno, Čačić mi nije baš najsimpatičniji lik ali bar kuži stvari, Rumenige petlja a zbog ovih ostalih sam opet stavljao vreću na glavu od srama.

Ali svejedno čini mi se da im svima pomalo dulazi iz dupeta u glavu gdje sve ovo vodi, ne može se sakrit strah u očima (Bago je potpuno izbezumljen), sad mi je pomalo jasnije tko je onako žestoko lupao po bidu. Ja mislim da se cijeli Sabor istresao do zadnje dionice. Ne znam kako se novinari drže, jel Šprajc lividirao portfelj ? [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Provjerio sam SDA TOP 10 i posebno pratio mirovinske fondove. Ispada da su na prvi dan kada je tržište isključivo raslo, odnosno u četvrtak, kupovali samo INA i PTKM. Meni izgleda da oni ne stoje iza ovog rasta. Ko kupuje ?

A kaj mislis tko skida naloge sa ask-a ko da nema sutra?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Twixer: ” Provjerio sam SDA TOP 10 i posebno pratio mirovinske fondove. Ispada da su na prvi dan kada je tržište isključivo raslo, odnosno u četvrtak, kupovali samo INA i PTKM. Meni izgleda da oni ne stoje iza ovog rasta. Ko kupuje ? ” A kaj mislis tko skida naloge sa ask-a ko da nema sutra?

vec¸sam napisao, stoji fond s istoka velikim djelom!

IDEMO AP AP

je, Bago je baš dobar indikator. taj je zgrizo nokte još prije 10 godina, a sve zbog nadolazeće inflacije ove godine [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

nadam se da smo svi skupa pametniji za jednu korekciju, pa na 4.000 svi lijepo …[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


je, Bago je baš dobar indikator. taj je zgrizo nokte još prije 10 godina, a sve zbog nadolazeće inflacije ove godine [smiley]

hahahah da ne znam koliko ćemo duboko zaglibit rekao bih da ti si u pravu, u normalnom svijetu se isplati ići protiv novinara i politčara(i sada kupovati) ali u nas oni vladaju

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close