Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@asko

Ali to je vec uracunato u cijenu… [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



@asko

Ali to je vec uracunato u cijenu… [thumbsup]


Promjena sigurnosnih uvjeta nije nika unaprijed uračunata u cijenu. Osim toga to na što ti misliš je teorija o efikasnom tržištu, a mi smo od njega miljama daleko…pročitaj sa razumijevanjem.[smiley]

Na kraju krajeva, što god ti i ja mislili, to neće biti isto za nekog stranog investitora. Naše procjene su daleko od toga.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo na otvorenom govore o stagflaciji i najvišoj stopi inflacije u zadnjih 15 godina [lol] [lol] [lol]… zanima me zna li taj novinar značenje pojma “stagflacija” i kolika je stopa inflacije bila 2000. [rolleyes]. Čisto sumnjam da zna…

You either do it right or you get eliminated!


slavenijus: ” i sta ima veze ako udjemo u eu, pa gleda se samo koja dionica ima nabolje fundamente, mozemo uci u centar svemira ako ti je dionica preskupa mos se slikat ista stvar kao i sa hr u nato-u, a starnger ce doci tek kad pojeftinimo dobrih i sigurnih 40 posto ” Jel se slažeš da ulaskom u EU dobivamo na sigurnosti, usklađenjem zakonske regulative i provođenjem u praksi dobivamo na ekonomskoj i javnoj efikasnosti. Time se smanjuju rizici za investitore kojih sada nema kod nas. A na svaki rizik se plaća premija. Prema tome…ne treba nam centar svemira….dosta nam je EU.[smiley]

dakako, a oni malo lukrativniji će početi sada kupovati, a kada dođe sigurnost uvaljivati ovima koji vole sigurnost …

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

deimos:


@asko

Ali to je vec uracunato u cijenu… [thumbsup]

Promjena sigurnosnih uvjeta nije nika unaprijed uračunata u cijenu. Osim toga to na što ti misliš je teorija o efikasnom tržištu, a mi smo od njega miljama daleko…pročitaj sa razumijevanjem.[smiley]

Na kraju krajeva, što god ti i ja mislili, to neće biti isto za nekog stranog investitora. Naše procjene su daleko od toga.

Kako nije uracunato u cijenu? Jel zadnji put bila jazovka kad su odgodili ulazak u EU zbog Gotovine? Sve se to racuna. Anyway, 2 god je bliska buducnost. Doduse, u pravu si sto se tice efikasnog trzista, ovdje kod nas se uglavno kupuje jer raste i prodaje jer pada.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


fazan: ” evo odgovora medama na njihove postove … http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/04/21/0635006.html ” kolega, znate da uvijek moraju biti dvije strane, inače ništa ne bi imalo smisla[rolleyes] evo druge strane medalje: U skupini od 12 zemalja, zajedno s Albanijom, Bjelorusijom, BiH, Makedonijom, Moldavijom, Crnom Gorom, Rusijom, Srbijom, Turskom i Ukrajinom, Hrvatska ima previđenu najmanju ukupnu stopu rasta u razdoblju 2008./09. godina. …uključujući velik deficit bilance plaćanja i visoke razine vanjskog duga, čime se povećava opasnost od “naglog prizemljenja”, navodi se u priopćenju MMF-a. Vaš link investitori će doć kad se prizemljimo, kao i uvijek do sada.

Bit će da smo malo razvijeniji od njih. Osim toga, prvi smo na redu za ulazak, pa je bilo i vrijeme da im se približimo.

I love the Smell of Profits in the Morning

Kako nije uracunato u cijenu? Jel zadnji put bila jazovka kad su odgodili ulazak u EU zbog Gotovine? Sve se to racuna. Anyway, 2 god je bliska buducnost. Doduse, u pravu si sto se tice efikasnog trzista, ovdje kod nas se uglavno kupuje jer raste i prodaje jer pada.


Opet kažem, računamo ja i ti. A naše tržište nikad neće biti efikasno dok imamo ovakvu raspodjelu financijske snage i dok se većina ljudi ne uključi u tržište, koji su , budimo iskreni do sada bili na dobrom putu. Al’, trako to uvijek biva, nekome je to smetalo i pokupio je vrhnje na brzaka, 30% malih sterao van i opet vlada tržištem.
[smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nije bila jazovka već šalica kave!

I love the Smell of Profits in the Morning


Opet kažem, računamo ja i ti. [smiley]

a i meni se nekako sviđa ta metematika …
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma racunaju i stranci, bez brige sa tim. Anyway, prije ce veliki strani investitori znat kad cemo u EU nego mi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jedva čekam sutra. [smiley]

No respect


Jedva čekam sutra. [smiley]

?

Heaven or Las Vegas

New Report

Close