Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fidel: ” ameri u banani ” Osjećam li to notu zluradosti u glasu od tebe, Fidel? [lol]

nisam si dobar s njima[lol]

pifkolekto:

Najgori su ovi spekulanti za burzu sto zarade 10 posto i sretni do neba odmah prodaju ali ce se prevariti jer kako je trziste padalo mjesecima tako bi moglo i rasti tako da im djaba njihov trud ja im toplo preporucujem da bolje odu na pecanje vise ce zaraditi.

Neka i njih, i oni imaju funkciju na tržrštu.

pa normalno da imaju…ne znam tko od nas nije bar jednom dejtrejdo.. bitno je samo da kad kapitaliziraju tih 10% lovu ubace u drugu dionicu.. i to je ciklus kojim se samo dize likvidnost.. pa di bi dosli kad bi svi kupovali dionice na rok od par godina. uostalom vecina na ovom forumu mijenja portfelj svakih dva tjedna! [cool]

Glory, glory, Man United!!


Bare: ” Fidel: ” ameri u banani ” Teške li banane[lol] ” popravili se malo

Evo drže se malo ispod vode,ali moraju i oni zraka uhvatiti malo.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Sad je odličan trenutak kupnjom zauzeti početne pozicije za sutra. Kupnja se intenzivira.

Tko ne kupi danas već sutra će se stavljati na bid a po istoj cijeni sad mogu lupiti po asku. Nažalost i ja sam među njima.[undecid]

Ameri ok, jedino ako ne za.ebu Europu na kraju dana potonu inače bi trebali završiti u zelenom.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Crobex raste pred zatvaranje burze.
+1,85%

a ipak se malo vuce taj ht…
sad je prodaja na 285,97…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.681,67 1.93% 123.208.190,17 kn 113.823.426,11 kn 9.384.764,06 kn 0,00 kn

Puno bolje nego što sam očekivao.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ljudi moji, ne bih želio ispasti da prizivam crnog vraga, ali me muči jedna činjenica, za vrijeme korekcije HT je bio najstabilnija dionica i u neku ruku stabilizator CROBEXA, nakon ovakvog rallya ( oporavka ) HT je u negativnom ozračju, bojim se ako okrene u korekciju da bi se moglo dobrano srokati dole!?


INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto? Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b] Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo.

šta je, prodao si sve danas?

evo – Ukupan promet: 109.781.003,29 HRK
crobex – CROBEX 3.680,46 +1,94 %

sve dobro izgleda…
nadam se da cemo nastaviti u ovom pravcu…
ovi podaci upucuju na to… [thumbsup][cool]

New Report

Close