Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najsmješniji su mi ovi koji pričaju o Evropi a isti ti dok je Evropa rasla su pričali da mi nemamo veze s njima. Hvala što ste me nasmijali i uljepšali dan.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ne mogu, a da ne primjetim isto [bye][bye]
Mene brine kaj nisam na 3.200 jos i ovih par tisucarki potrosio kaj imam kod brokera i otisao u max minus na tekucem[bye][bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Prodavači moji, niste mi jasni, Ali bolje da šutim pošto čekam na bidu. [undecid]

krećemo u još jedno prodiranje prema vrhu[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ivek je sad u dionicama. neće si valjda rušiti zaradu[rolleyes]


tigrus: ” Sonniboy: ” čisti se HT, čisti…… ” daj me nemoj cimati! [smiley] ja se ponado da stvarno cijena otisla gore a ono tak malo da ne mogu niti primjetiti! a bas sam se ponadao…[smiley] ” malo ali veseli..

tigrus kako ti sve ovo gledas?? kolko znam ti si u ‘defanzivi’.. HT, ATGR, VERN.. nisu padale (jako), ali nit ne rastu nesto..

a da…
moj je moto da nije bitno koliko zaradujes nego je bitnije koliko ne gubis…
ako bi spekulirao onda bi kupovao slijedece tri dionice:
ledo, igh, ingra…
imam nesto sitno igh…
htio sam u petak uci u ledo i jos malo igh ali mi je prekasno probilo granicu od 3600 …

danas isto shit… blokade u provoj minuti…
cekam… cekam 3750 da bi bio siguran da idemo dalje gore.
HT mi malo ide na zivce, ali nema veze, istrpiti cu to.
namam vise vern – prodao i usao u HT u utorak kad je bilo 32xx…[smiley]

Najgori su ovi spekulanti za burzu sto zarade 10 posto i sretni do neba odmah prodaju ali ce se prevariti jer kako je trziste padalo mjesecima tako bi moglo i rasti tako da im djaba njihov trud ja im toplo preporucujem da bolje odu na pecanje vise ce zaraditi.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Prodavači moji, niste mi jasni, Ali bolje da šutim pošto čekam na bidu. [undecid]

tenkista, pa sta te briga ako netko prodaje?
kad krene gore jos jednom za ozbiljno vratiti ce se unutra…

ameri u banani


ameri u banani

potpis

Fidel

Asta siempre Comandante!!!
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Najgori su ovi spekulanti za burzu sto zarade 10 posto i sretni do neba odmah prodaju ali ce se prevariti jer kako je trziste padalo mjesecima tako bi moglo i rasti tako da im djaba njihov trud ja im toplo preporucujem da bolje odu na pecanje vise ce zaraditi.

Neka i njih, i oni imaju funkciju na tržrštu.


ameri u banani

Teške li banane[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Fidel: ” ameri u banani ” Teške li banane[lol]

popravili se malo

New Report

Close