Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…pa sve prema vremenskoj prognozi…[proud]

ali opet prema nekim pokazateljima…oni uvijek s loptaju među sobom tako da ispod neke granice promet ne pada[thumbsup]

recimo odrade neko kao preslagivanje s par desetaka milijuna i prosjek trgovanja/prometa se popravi, na sve se pazi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto?

Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b]
Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


U slučaju ht-a znači da nam nije firmu donijela roda nego su je naši starci izgradili od temelja.
Pa sad se mora prodat to da bi se imalo za ratu auta koji će strunut za 10 g.

Hehe, djeca zavole autiće od malih nogu, a djeda vide jednom (ili nijednom) godišnje.
Bakrene žice su zamijenili optički kabeli, a ogromne centrale na tri kata zjape prazne jer sad sve stane u jedan ormarić. Uspomenice – rekli bi oziljniji kritičari svega postojećeg.
Na cijelom svijetu samo mijena stalna jest.![smiley][cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto?

Kad već pitaš… A zašto ne?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto?

Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b]
Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo.


Zavali se u tu tvoju fotelju i uživaj u oveme zelenilu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Baron: ” INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto? Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b] Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo. ” Zavali se u tu tvoju fotelju i uživaj u oveme zelenilu.

kako da uživa kad je sve prodao ujutro???
[lol]

Heaven or Las Vegas

samo 5000 ljudi na forumu… mislim da jos ne znaju kaj se sprema.


Baron: ” INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto? Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b] Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo. ” Zavali se u tu tvoju fotelju i uživaj u oveme zelenilu.

Kako da se opustim kad se Europa toliko crveni. A i amerika će uskoro.


@Duser

THNK u 10.16h, 5.605kn.[thumbsup] sića

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Neron:

tigrus: ” Ako probijemo 3750 idemo prema gore. kakvi su nam prometi? sad 82 u petak 91… nadam se da ce biti veci nego u petak! ako da, onda [thumbsup] ”

ej momak smiri malo…[wink] pa koliko god to lijepo izgledalo ali ipak je nerealno ocekivat opet rast ok 5%.. i ovo sada je huge kad se uzme da su HT i INA u banani! neznam ali ako mislis ovo sa probijanjem 3750 i nastavkom rasta vec danas, to je stvarno long-shot..

braco, zasto da se smirim?
to je vrlo moguci scenario.

ne mislim za danas,
za danas mi je dovoljno da promet bude veci nego u petak…
i naravno da crobex na kraju bude bar +1,5% – ali ovo cak i nije nuzno.dovoljnan mi je samo plus.

braco..[lol] [lol] [thumbsup] ma do kraja tjedan svaki drugi scenario bi bio pomalo razocaravajuc.. ali danasnji apetiti su nadam se zadovoljeni… osobno sam ocekivao mali cool down popodne, ali gradevinari me razuvjeravaju iz trena u tren! A tek knzm… vec je preko 75000 po staroj cijeni!! toda je opet napravio good job sa splitom![cool]

Glory, glory, Man United!!


baskija: ” U slučaju ht-a znači da nam nije firmu donijela roda nego su je naši starci izgradili od temelja. Pa sad se mora prodat to da bi se imalo za ratu auta koji će strunut za 10 g.” Hehe, djeca zavole autiće od malih nogu, a djeda vide jednom (ili nijednom) godišnje. Bakrene žice su zamijenili optički kabeli, a ogromne centrale na tri kata zjape prazne jer sad sve stane u jedan ormarić. Uspomenice – rekli bi oziljniji kritičari svega postojećeg. Na cijelom svijetu samo mijena stalna jest.![smiley][cool]

Zavole se autići od malih nogu al se ne zavoli plaćat regu i servise, a
što je najgorje nevoli se ni primit posla da se ima od kud plaćat.
Pa šta ćeš onda nego rasprodavat.


INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto?

Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b]
Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo.

za vikend si rekao da je krajnje vrijeme za shopping, pa si se prepo ovih blokada ujutro i sad voda u usima… nadam se da ti jos nije kasno.. nezavidna situacija

Glory, glory, Man United!!


INGR +10% IGH +10% već po 5 dan. Zašto? Europa u nemalom minusu. I Ameri će biti na otvaranju.[/b] Splasnut će ova naša euforija kad tad.[undecid] Nećemo ni mi još dugo.

igh je pao za 50% u zadnjih par mjeseci. ovih 30% rasta je samo 15% od gubitka. sad ti treba samo 20% pada da se vratimo nazad. i tako u krug

New Report

Close