Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem se, ovi samo čekaju da tržište padne pa da kažu kako su bili u pravu. Normalno je da tržište i raste i pada.

pa normalno.. neznam kaj vi mislite da mede vrte masne pare dok trziste pada… pa ipak moras malo zonglirat izmedu… kupi od mede, prodaj biku.. to je tak, ovo prvo valjda sad radimo, a sad samo da uvalimo ovo sto vise i bog te veseli[thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

@ratus

Šta znači rasprodaja djedovine?
U slučaju ht-a znači da nam nije firmu donijela roda nego su je naši
starci izgradili od temelja.
Pa sad se mora prodat to da bi se imalo za ratu auta koji će strunut za 10 g.


febo: ” i ja sam po nekim svojim kalkulacijama došao otprilike do istog zaključka a to je da prvih 5 mjeseci privređujem za državu a tek nakon toga sam za sebe… bilo bi lijepo da bar od toga nekakve koristi imam ” reci mi koliko radiš za državu dok tržiš donice?

20 %

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Što kažete na veliki pad prometa?

Promet je premašio onaj od petka… u usporedbi s prometima prošli tjedan do petka opet ne bih rekao da će na kraju trgovanja to biti veliki pad prometa.

You either do it right or you get eliminated!


tigrus: ” Ako probijemo 3750 idemo prema gore. kakvi su nam prometi? sad 82 u petak 91… nadam se da ce biti veci nego u petak! ako da, onda [thumbsup] ”

ej momak smiri malo…[wink] pa koliko god to lijepo izgledalo ali ipak je nerealno ocekivat opet rast ok 5%.. i ovo sada je huge kad se uzme da su HT i INA u banani! neznam ali ako mislis ovo sa probijanjem 3750 i nastavkom rasta vec danas, to je stvarno long-shot..

braco, zasto da se smirim?
to je vrlo moguci scenario.

ne mislim za danas,
za danas mi je dovoljno da promet bude veci nego u petak…
i naravno da crobex na kraju bude bar +1,5% – ali ovo cak i nije nuzno.dovoljnan mi je samo plus.

Pa promet će premašiti 100 milijuna, to je odlično za ovakva vremena kakva jesu[thumbsup]


pad prometa uz rast crobexa – dobar znak[thumbsup]

zasto je to dobar znak??

@ ratus
Sramota nije ekonomska kategorija i ne može se valorizirati na tržištu. Pošto košta 1 kg sramote (ili morala)?

ma nemoj – a sto je onda goodwill , a koliko vrijedi brand?
i ovdje se svasta moze cuti…[lol]

Promet u usporedbi od jutra do sada. Krenulo je jako i naglo i onda strmoglavo dolje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Promet u usporedbi od jutra do sada. Krenulo je jako i naglo i onda strmoglavo dolje.

…pa sve prema vremenskoj prognozi…[proud]

Di god se pojavi kupnja .. pa čak i totalno nelikvidnim dionicama … pojavi se i hrpa ekipe koja hoće van 🙂 … to su oni koji su se tovarili u proljeće 2007 i sad mole boga da imaju kome prodat po bilo kakvoj cijeni 🙂 … tu je sad najbolja prilika za tovarit se … sami procjenite koje su to dionice

Cookie Monster


Ameri u zeleno[lol]

??

New Report

Close