Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel prati neko amere?..al se i prasi..hehe[thumbsup]

Evo kolko ima marginaša.
http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2008,4,18,,116394.jl

Na business.hr je rekao fond menadžer ilirika vrijednosnica da bi uspon crobexa bio veći da nije bilo spekulanata. Sad bi oni da crobex se vrati za tri dana na 5000 bodova, a prije su tvrdili da se mora spustiti.
Vaš link

Mene je iznenadila lakoća kojom se i najlikvidnije dionice mogu dignuti za 30-40, pa i 50% u svega par dana i to unatoč iskrcavanju i profit-taking mnogih daytradera jučer tijekom dana.
Bez obzira je li zaista došlo do preokreta trenda ili ne, ovo puno govori.
Sama činjenica da se fulanje samo jednog ili dva dana prelaska iz casha u dionice može koštati i po nekoliko desetaka posto veće cijene će kod mnogih stvarati dodatnu nervozu.

Iskreno sam sa nevjericom gledao rast ovaj tjedan, ali skoro sve dionice su 50% sada od ATH i shvatio sam da su uglavnom fondovi kupovali ovih dana uz male da dignu cijenu. Znači slijedi nam faza slijedeći tjedan , u kojoj po moijem mišljenju papiri idu u ruke malih dioničara.
MACD graf najavljuje BUY signal, kao i RSI koji bi trebao slijedeći tjedan preko oznake 50.
Nema tu odbijanca jer fondovi štite kupnju da se cijena ne vrati.
Slijedeći tjedan po mojem mišljenju, daljnja kupovimna i vraćanje malih na TK, pogotovo onih koji su bili u nevjerici poput mene.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Mene je iznenadila lakoća kojom se i najlikvidnije dionice mogu dignuti za 30-40, pa i 50% u svega par dana i to unatoč iskrcavanju i profit-taking mnogih daytradera jučer tijekom dana.
Bez obzira je li zaista došlo do preokreta trenda ili ne, ovo puno govori.
Sama činjenica da se fulanje samo jednog ili dva dana prelaska iz casha u dionice može koštati i po nekoliko desetaka posto veće cijene će kod mnogih stvarati dodatnu nervozu.

Da ali to i nije tako dobro ako nisi neki trejder!
Ipak ono što je mene iznenadilo je promet na nekim dionicama koje su tako jako rasle.
Jako je zanimljivo da je netko (bilo tko) spreman bio danas upucati tolike pare u dionice koje su u 2 dana narasle 20-30% pa danas opet tako gore.
Sad to možda izgleda logično ako vidimo amere ali jutros se to nije baš znalo-samo naslućivalo.
Očito je po meni da veliki imaju info i da baš oni kupuju ali još se uvijek pitam dali je to sigurno.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

@SLK i svima

Neki dan si pito ko tolko prodaje sad, i ja sam se to pitao.
Čini se da tu leži zec 99%, barem ja nisam niti sanjao da ima tolko
margin kredita.
http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2008,4,18,,116394.jl

Ameri su se definitivno oporavili ,danas su poletili visoko.Predstoje nam bolja vremena i opravak od crnih dana [thumbsup]


Ugodan weekend guys.
Zaboravite na dejonice do ponedjeljka.[thumbsup]

he,he drukeru prezivio si ovo razdoblje[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Slijedeći tjedan po mojem mišljenju, daljnja kupovimna i vraćanje malih na TK, pogotovo onih koji su bili u nevjerici poput mene.[thumbsup]

Koji salto mortale.
Sad me malo strah slijedećeg tjedna.

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

Bome Ameri rasturaju.[undecid]

Žao mi je svih vas koji ste u cashu,mora se brzo kupit… nervoza i tako to. Pa nemreš dobit brokera, pa zauzet, pa se sruši e-trade, zamrzne se investor…. Ajme… i trejdere danas pregazilo…ne bih vam bio u koži sljedeći tjedan.[bye]

I'LL BE BACK


Iskreno sam sa nevjericom gledao rast ovaj tjedan, ali skoro sve dionice su 50% sada od ATH i shvatio sam da su uglavnom fondovi kupovali ovih dana uz male da dignu cijenu. Znači slijedi nam faza slijedeći tjedan , u kojoj po moijem mišljenju papiri idu u ruke malih dioničara. MACD graf najavljuje BUY signal, kao i RSI koji bi trebao slijedeći tjedan preko oznake 50. Nema tu odbijanca jer fondovi štite kupnju da se cijena ne vrati. Slijedeći tjedan po mojem mišljenju, daljnja kupovimna i vraćanje malih na TK, pogotovo onih koji su bili u nevjerici poput mene.[thumbsup]

Znači Barone drukeru fino si se natrpao dionicama u ova dva dana pa si sad krenuo drukati na gore. Ha,ha,ha,ha…
dosad nisam komentirao tvoje postove, ali sad jednostavno nisam mogao odoljeti. Kakav si ti lik…ajoj…
[shocked][shocked]

New Report

Close