Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


potpisujem…pon lagani rast…a onda cemo trend pada potpuno zaokrenuti…[smiley]

Misliš, … zaboraviti…[lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

@Deimos

ja nisam ništa drukao , pišem ono što mislim ..
ali sigurno da sam sretniji ako cijene rastu a ne padaju , čini mi se da bi se tako trebali osjećati svi koji imaju dionice ;

svi smo tu radi porasta cijene a ne radi pada ..
ili neki ipak nisu ?

a da je bilo čudno visokih cijena i nelogičnih skokova , bilo je ..
i pump’n dump -ova fondova je bilo ..


@SLK

a što se tiče tko je koliko u kešu ili dionicama to ti ipak ne znaš .. a pravilo je (pisano ili ne pisano da je keš uvjek barem 30% .. fondovima je to čak i po zakonu )

a ja se sjećam tvojih “bravura” (drukanja) na DLKV pretpostavljam da si izašao negdje na 1600-1900 kn

a i ULPL si izašao negdje poslje GFI-ja ; a do tada hvalospjevi

toliko o tvojoj postojanosti i istinitosti izrečene riječi ..

sve lovci u mutnome .. “zdrpi i zbriši” :. daleko od pojma investitori .. sitni špekulanti ..


ja nisam ništa drukao , pišem ono što mislim ..

A što si se našao pogođenim ako nisi? Jel te netko imenovao? [smiley]

No respect

@Mrzljak

Svi smo sretni kad dionice rastu, ali kad vidis da ce past, sto onda? Mozes pricat kolko oces da ce ici “up, up”, ali nema ti tu koristi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pa dobro jesi konačno u dionicama?[smiley]

E vidiš ti kako se to kod mene ne zna, jel jesam ili nisam. [smiley]

Šutim po cijeli dan dok se trguje i pratim.
I sviđa mi se kak stvari idu. [smiley]

No respect


_Mrzljak_: ” ja nisam ništa drukao , pišem ono što mislim .. ” A što si se našao pogođenim ako nisi? Jel te netko imenovao? [smiley]

ma bezveze .. [proud]
imaš pravo .. [cool]


ma bezveze .. [proud]
imaš pravo .. [cool]

Naravno. Al ti ne zaboravljam optužbe. Ja tebe nisam, ti mene jesi optužio. [smiley]

No respect


_Mrzljak_: ” ma bezveze .. [proud] imaš pravo .. [cool] ” Naravno. Al ti ne zaboravljam optužbe. Ja tebe nisam, ti mene jesi optužio. [smiley]

ma ipak nisam .. [proud]

osobno bi mi se više sviđalo da osim dobrih stvari za dionicu napišeš i one loše .. (ulpl, dlkv) jer ovako ispada da si napisao samo kad je išlo dobro .. a to se može i krivo protumačiti .. (kao što sam ja skoro krivo protumačio )

a i sam sam ponekad špekulativno napustio dionicu (dlkv, koei) .. tako da to nije nešto za optužiti ..



@Deimos

ja nisam ništa drukao , pišem ono što mislim ..
ali sigurno da sam sretniji ako cijene rastu a ne padaju , čini mi se da bi se tako trebali osjećati svi koji imaju dionice ;

Ma nisam mislio na tebe direktno, malo sam se nespretno nadovezao na tvoj post… Mada si ti mene prozvao, ali odi pogledat moje postove negdje od prvog mjeseca na dalje, manje vise sam se prestao ista pisat (osim zahebancije) kad su zatvorili brlog i kad je vrag odnio salu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mir braco i sestre[rolleyes] Bit ce uskoro opet bjezanja sa burze.[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


_Mrzljak_: ” @Deimos ja nisam ništa drukao , pišem ono što mislim .. ali sigurno da sam sretniji ako cijene rastu a ne padaju , čini mi se da bi se tako trebali osjećati svi koji imaju dionice ; … ” Ma nisam mislio na tebe direktno, malo sam se nespretno nadovezao na tvoj post… Mada si ti mene prozvao, ali odi pogledat moje postove negdje od prvog mjeseca na dalje, manje vise sam se prestao ista pisat (osim zahebancije) kad su zatvorili brlog i kad je vrag odnio salu.

da znam da si prestao pisati ..
osobno neznam zašto je Brlog zatvoren i mislim da to nije bila dobra odluka ..

za polemiku treba imati razna razmišljanja , a polemika je uvjek dobro došla za bolje razumijevanje stvari ..


plavi: ” Pa dobro jesi konačno u dionicama?[smiley] ” E vidiš ti kako se to kod mene ne zna, jel jesam ili nisam. [smiley] Šutim po cijeli dan dok se trguje i pratim. I sviđa mi se kak stvari idu. [smiley]

Za mene se isto nemre zaključit jesam u cashu ili ne, međutim
ovdje se javljam zbog ciničnih tipova.
Ak se ne varam hvaliso si se tu ko neki stari ulagač sa 75% casha dok
su drugi strepili za sutra, nije to baš lijepo. Isto vrijedi i za obrnuto.

New Report

Close