Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam svoje rekao, napisao kad sam prodao i svi su mogli (da su htjeli) napraviti isto. Možda sam pogriješio, možda nisam, vrijeme će pokazati. Inače, ja ne mislim negativno, nego nastojim realno sagledati situaciju. Ostajem uvijek optimist i razmišljam i dalje pozitivno. To što sam sada većim dijelom u kešu ne znači da ću sad početi pljuvati ili drukati za dolje kao što to radi doodd i još neki. Uostalom, kad bude trenutak uletjeti ću opet 100% u dionice, a to može biti već za par dana.
Moje pisanje nit će srušiti nit će podići burzu. Ovo je obična razmjena mišljenja zbog novih okolnosti koje imamo zadnjih dana na burzi. Ako mislite da je moje mišljenje (i moji ulagački potezi) pogrešni rado ću čuti vaše kontraargumente [smiley]

dobro jutro kolega i ovim ste sve rekli![thumbsup][proud]

dan je pametniji od noći


Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

dobro jutro crtani!
slažem se sa 0,1% da je gotovo jer nikada nije gotovo uvjek se nešto gotovi![proud]

dan je pametniji od noći


Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

Slažem se za ovo na duži period, ali danas gotovo sigurno dolje…[bye]

Nije sve tako sivo.....


Nisli li ti spomenuo da je Prospectus u k…

To sam i ja provjerio i informacija je netočna.

Samo još jedna u nizu Ivekovih lažiju i klapnji.

Aj procitaj malo sto je Avax napisao na temu fondova i ne zuri sa zakljuckom. Koje sam ja to lazi napisao?

skype - ivek1234


Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

znači ima šanse za rast

Cookie Monster


Ja bar priznam da nemam pojma šta će bit [lol]

Svaka čast, najpametniji komentar danas!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

Zašto dole na duži rok? To ti je od vremena mislim pa si se probudio loše volje. Čekaj malo da sunce izađe pa ćeš se i ti razvedriti.

who dares, wins

Jučer sam fulao da ćemo biti u plusu 2% ali ako se pogleda cijeli dan..skoro da sam bio u pravu…mislim da nas i danas čeka veliki promet a ne vjerujem u velik minus…ima i nekih dionica koje su još uvijek jako povoljne za kupnju a nisu završavale nebu pod oblake

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

tenkista:

Jesam li vam pisao da će oporavak biti brz i strelovit. Da se neće moći kupiti za 20% skuplje (jer treba prvo da se utvrdi trend) nego 30do 40%. Mnogi su kupovali danas i po 50% skuplje nego je bilo prije 3 dana. I nisu pogriješili jer će idućih dana biti još skuplje. Svi kažu oporavak u drugoj polovici godine. Ljudi pa to vam je za 2 mjeseca. Pa vi čuvajte do 1.7. novce u čarapi a za toga cijene odu u nebo. Tak smo lani svi razmišljali da ćemo dionice prodat u 5. mjesecu ove godine jer će dotad rasti ali tržište nas je preduhitrilo 4 mjeseca. Pa nije čudo da nas je sad 2 mjeseca. Zamislite kak se osjećao onaj tko je prodao prekjučer DLKV po 718 kn a danas je bio 50% skuplji. Isto kao i sda. Pasti može max 10% a porasti do kraja godine 100 %. Pa vi sad riskirajte. Inače primijetio sam danas kak se hvale svi o trejdanju i došao do zaključka da 90% forumaša nije pročitalo nijednu knjigu. Nije burza za vas momci.[bye]

Mislim da je krajnje vrijeme da počneš voziti tenk jer mi se čini da samo o tome nešto znaš[rolleyes][rolleyes][rolleyes]


prvi post pa odma đonom na tenkistu. Čime je on to zaslužio?

who dares, wins

ivek123:

Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

Slažem se za ovo na duži period, ali danas gotovo sigurno dolje…[bye]


Jučer si prodavao a sad bi dolje,e nejde to tako kako ti misliš jer oporavak je krenuo.[thumbsup]

Tko je čitao neki dan večernjak mogao je čuti mišljenje Radimira Čačića glede ove “korekcije”, a ona otprilike u kratkome glasi. Ulaskom Hrvatske u NATO na naše tržište će tek doći pravi i veliki investitori. Zato tko ne mora prodadi, nek bude strpljen . Jedan od razloga za ovo što nas je snašlo u ovom periodu je sigurno i to. Kako naže naš vrli predsednik “nema besplatnog ručka”. Ovo je bio nevidljivi porez na kapitalna ulaganja. Za one koji su morali prodavati stvaran, a za one strpljene virtualan, kao Bandićevo klađenje !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Kolega Simone mislite da je to ATPL?

New Report

Close