Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pričao sam neki dan s taksistom, stavio pare u fond u 10 mjesecu, izišo neki dan s 20000 EUR minusa. Taj se neće vratiti [bye]


Pričao sam neki dan s taksistom, stavio pare u fond u 10 mjesecu, izišo neki dan s 20000 EUR minusa. Taj se neće vratiti [bye]

gdje je taj taksist kad tako dijeli novac,

znate li sto je buffet radio prije nego je otisao u osiguranje, taksist!

Fazan jel’ nije ovo bez komentara

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

fond kaže propručeno ulaganje 3 godine , onaj tko je uložio prije 3 godine je u plusu …., sad su udjeli “povoljni”, ako ćeš stavljat lovu u fond mislim da na ovim razinama je ok… nakon 3 godine mislim da ćeš bit barem 50% u plusu.

Cookie Monster


zmrklic: ” Pričao sam neki dan s taksistom, stavio pare u fond u 10 mjesecu, izišo neki dan s 20000 EUR minusa. Taj se neće vratiti [bye] ” gdje je taj taksist kad tako dijeli novac, znate li to je buffet radio prije nego je otisao u osiguranje, taksist! Fazan jel’ nije ovo bez komentara

bolje nopat, nego nos kopat

[tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


fond kaže propručeno ulaganje 3 godine , onaj tko je uložio prije 3 godine je u plusu …., sad su udjeli “povoljni”, ako ćeš stavljat lovu u fond mislim da na ovim razinama je ok… nakon 3 godine mislim da ćeš bit barem 50% u plusu.

Ingra je bila jeftina na 60k, a sad je skupa na 30 k
[lol] [lol]

Ingra je bila jeftina na 60k, a sad je skupa na 30 k
[lol] [lol]


prod’o je ja na 5X,
sad ju je tako dobro opet kupovati, cijena 2x manja, a prihodi povecani 2x,
istina, dobit nije otisla 2x, samo malo manje[cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


oćemo mi sutra gore ili dole stručnjaci ?

Drukam za zeleno sutra čisto gledano iz političke perspektive. Bilo bi suicidalno da nacija provede još jedan vikend u komi. Sve viđeno ove godine bilo je umjetno izazvano tako da malo zalenila nije problem izazvati. Makar do sad petak nije baš bio nekakav dan. Nema nikakvih značajnih sportskih aktivnosti pa bi nam mogli ostaviti da se bar veselimo radi burze. Možda nisam u pravu ali ni ovaj rakurs mi se ne čini blesavim.
Da sam ja kojim slučajem premijer tako bi bilo skoro svaki dan ali nisam pa bumo vidli!

who dares, wins


je bila jeftina na 60k, a sad je skupa na 30 k [lol] [lol]

mene zanima koliko bi mogla vrijedit za godinu dana

Cookie Monster


fond kaže propručeno ulaganje 3 godine , onaj tko je uložio prije 3 godine je u plusu …., sad su udjeli “povoljni”, ako ćeš stavljat lovu u fond mislim da na ovim razinama je ok… nakon 3 godine mislim da ćeš bit barem 50% u plusu.

Ja sam ulagao u fond prije 3 godine i naknadno dokupljivao ali ti garantiram da sam kojim slučajem kupovo sam na burzi i to onako na slijepo imao bi bolje prinose. Sa ovim padom od 30% su me vezali za sebe tako da naj vjerojatnije ne mogu izaći do kraja godine.

who dares, wins


Jesam li vam pisao da će oporavak biti brz i strelovit. Da se neće moći kupiti za 20% skuplje (jer treba prvo da se utvrdi trend) nego 30do 40%. Mnogi su kupovali danas i po 50% skuplje nego je bilo prije 3 dana. I nisu pogriješili jer će idućih dana biti još skuplje. Svi kažu oporavak u drugoj polovici godine. Ljudi pa to vam je za 2 mjeseca. Pa vi čuvajte do 1.7. novce u čarapi a za toga cijene odu u nebo. Tak smo lani svi razmišljali da ćemo dionice prodat u 5. mjesecu ove godine jer će dotad rasti ali tržište nas je preduhitrilo 4 mjeseca. Pa nije čudo da nas je sad 2 mjeseca. Zamislite kak se osjećao onaj tko je prodao prekjučer DLKV po 718 kn a danas je bio 50% skuplji. Isto kao i sda. Pasti može max 10% a porasti do kraja godine 100 %. Pa vi sad riskirajte. Inače primijetio sam danas kak se hvale svi o trejdanju i došao do zaključka da 90% forumaša nije pročitalo nijednu knjigu. Nije burza za vas momci.[bye]

Mislim da je krajnje vrijeme da počneš voziti tenk jer mi se čini da samo o tome nešto znaš[rolleyes][rolleyes][rolleyes]


Saladin: ” fond kaže propručeno ulaganje 3 godine , onaj tko je uložio prije 3 godine je u plusu …., sad su udjeli “povoljni”, ako ćeš stavljat lovu u fond mislim da na ovim razinama je ok… nakon 3 godine mislim da ćeš bit barem 50% u plusu. ” Ingra je bila jeftina na 60k, a sad je skupa na 30 k [lol] [lol]

to ti se zove ponuda i potraznja, mislio sam da je to objasnjeno u svakom for dummies prirucniku za investitore, skupa sa svim primjerima kako su ljudi izgubili sve sto su imali. ako sutra ili prekosutra nedajboze ljudi koji su popusili foru i prodali u ponedjeljak u bescjenje, kupili danas za kako ti kazes skupih 30 k [lol] [lol], vide ingru u padu od 5% sto mislis kakva ce biti njihova reakcija? da li ces ti kupovati od njih kada pocnu padati nozevi? a kao sto kaze kostolany dovoljan ti je samo jedan koji treba za lijekove..

Nisam strucnjak ali 30% da cemo gore 70% da cemo dolje. Na dulji vremenski period 99,9% da cemo dolje 0.1% da je ovo gotovo. IMHO.

skype - ivek1234

New Report

Close