Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

djecki ne znam kak si vi da bu igrao taj strelovit rast. zadnji put sam bio ovdje prije mjesec dana i bila je ista prica… nadam se da ce pojedinci sutra prepoznati priliku za kapitalizaciju jer fondovi su je vec iskoristili..


Jao , jedina istina je da nitko od vas nema pojma što će biti sutra i da li se trend okrenuo. Po SDA se vidi da su mirovnici obranili tržište u pon i utorak. Ja sam kupovao u utorak ujutro i pogodio, a mogo sam isto tako i stradat. Nakon što su OMF obranili i digli, svi juce i danas navalili kupovat , opća ueforija, utrpavali margine na cijenama 20-30 % višim nego u pon. vidjet ćemo rekli su slijepci

Mirovinci su obranili i lagano dizali.
Ovi dioničari koji su se ukrcavali zadnjih 2 dana, su stvarno željni za povratkom izgubljenog.
Mislim da to i nije tako lako, u ova vremena gdje nas čeka mirovinski iza svakog ugla.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ljepo je ove dane raslo,nazalost nisam uzeo nista po ovim dobrim cijenama,al isto tako necu ni popusit kad iduci tjedan pocne padati.[rolleyes]

strah i oprez su najveca kocnica za kupovati jeftino [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Ljepo je ove dane raslo,nazalost nisam uzeo nista po ovim dobrim cijenama,al isto tako necu ni popusit kad iduci tjedan pocne padati.[rolleyes]

Legendo!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

A miša mu malog ako ovo nije jeftino onda stvarno ne znam što je ili su ljudi toliko pohlepni da bi kupovali za dzabe


zgubidan10: ”
Ljepo je ove dane raslo,nazalost nisam uzeo nista po ovim dobrim
cijenama,al isto tako necu ni popusit kad iduci tjedan pocne
padati.[rolleyes]

strah i oprez su najveca kocnica za kupovati jeftino [thumbsup]

Je zbog toga rucas kod mene[lol] [lol] [lol] Jel dobro pogađas[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ljudi, znate šta mi je smiješno? To što kad je Ivek prvi put upotrijebio izraz “bull trap”, mjesec dana nakon toga svi koriste tu forumulaciju u 30% svojih postova. Sad je naš Ivek počeo koristiti novi izraz : “Bail Out” – i čak ga je počeo pisati velikim slovima da naglasi važnost [lol] [lol] [lol]

Zanima me da li će i taj izraz postati trend hehehe [thumbsup]

CROBEX 3.519,68 +0,18 %
danas nismo imali jaki rast crobexa zbog dividende HTa…

Sutra ce biti prvo testiranje na putu prema 37xx,
nadam se da cemo uspjeti probiti granicu od 3610.
to bi bilo super jer bi nas to onda trebalo pogurati na 37xx…..

sutra nema glupog pada HTa , a sto je najbolje HT ima strasan potencijal rasta na ovim razinama…
[thumbsup]

danas su ga malo stopali ali sutra nece…a sa pozitivnim HTom sve ce biti lakse…cak je i dobro da su ga zadrzali nisko!
[thumbsup]

veselim se sutrasnjem danu i novom valu oporavka…[thumbsup]

Svega je bilo u zadnjih mjesec dana!

Velik gubitak Merrill Lyncha posijao pesimizam na Wall Streetu

Uoči početka današnjeg trgovanja na Wall Streetu su terminski indeksi u minusu jer su dobri poslovni rezultati IBM-a zasjenjeni velikim gubitkom Merrill Lyncha.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Adlešić o krizi burze: Nitko ozbiljan još nije demantirao Kosora
Nitko ozbiljan nije do sada demantirao tvrdnje Darinka Kosora, ustvrdila je u četvrtak potpredsjednica Vlade i predsjednica HSLS-a Đurđa Adlešić na konferenciji za novinare, na kojoj su liberali pozitivno ocijenili prvih sto dana koalicijske vlade u kojoj sudjeluju

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@ zgubidan10:
” Ljepo je ove dane raslo,nazalost nisam uzeo nista po ovim dobrim cijenama,al isto tako necu ni popusit kad iduci tjedan pocne padati.[rolleyes] ” Legendo!
[/quote]

stari, poslusaj iveka i spremi lovu u carapu! [thumbsup]

ma sto ti treba ovo u zivotu?
tu samo nesto pada pa raste, ma ko more s tim?
[lol] [lol] [lol]

New Report

Close