Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i slovenci potegli danas oko 7% ,ameri u zelenom ,mi treći dan već u pozitvnom trendu sa velikim prometom.Šta li znaći ovo [thumbsup]

Znači:
Kad ti ide nešto od ruke i prelako, pazi, možda ide u pogrešnom smjeru…….


ANRICOM: ” Evo i slovenci potegli danas oko 7% ,ameri u zelenom ,mi treći dan već u pozitvnom trendu sa velikim prometom.Šta li znaći ovo [thumbsup] ” Znači: Kad ti ide nešto od ruke i prelako, pazi, možda ide u pogrešnom smjeru…….

Pogledaj Kostolany kružni tok burze pa ga usporedi s prometima na zse.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

meni se čini da svi naši dragi trejderi puše
i to big time
tek sad je došlo vrijeme da se vidi kaj znači trejdanje
i da to nije dječja igra, već opasan sport
u kojem se lako gubi glava
jer da bi trejdao moraš biti kao profesionalni kockar
discipliniran, hladan kao špricer, bistre glave
velikog znanja i iskustva
i nemreš, brate mili, biti part time trejder
to je zvanje, a ne hobi
ovi naši su kao djeca
lako se uzbude
prstići su im malčice prenervozni
ponašaju se kao ovisnici
ne mogu držati dionicu duže od tri dana
a ako jedan dan ne trejdaju, pa makar i s minusom
imaju apstinencijsku krizu
meni je to pomalo tužno, dođe mi da ih posjednem u krilo i tješim
nisu oni krivi
(krivo je more)

free tibet

Jao , jedina istina je da nitko od vas nema pojma što će biti sutra i da li se trend okrenuo. Po SDA se vidi da su mirovnici obranili tržište u pon i utorak. Ja sam kupovao u utorak ujutro i pogodio, a mogo sam isto tako i stradat. Nakon što su OMF obranili i digli, svi juce i danas navalili kupovat , opća ueforija, utrpavali margine na cijenama 20-30 % višim nego u pon.

vidjet ćemo rekli su slijepci

Izgleda da kritike Hanfe i mirovinaca nisu bile uzaludne

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Jao , jedina istina je da nitko od vas nema pojma što će biti sutra i da li se trend okrenuo. Po SDA se vidi da su mirovnici obranili tržište u pon i utorak. Ja sam kupovao u utorak ujutro i pogodio, a mogo sam isto tako i stradat. Nakon što su OMF obranili i digli, svi juce i danas navalili kupovat , opća ueforija, utrpavali margine na cijenama 20-30 % višim nego u pon. vidjet ćemo rekli su slijepci

nisu sve dionice na 20-30% višim cijenama od viđenog “dna”, a da ne spominjem gdje smo od početka godine, da li ćeš upecati samo dno ili 10% više manje bitno jednog dana kad se vratimo na stare staze, prema “uključenju” institucionalnih igrača dno je već viđeno, ovo je ako ništa drugo poruka ljudima da se ne zaletavaju kako u rastu tako niti u padu [wink]

Heaven or Las Vegas


Jao , jedina istina je da nitko od vas nema pojma što će biti sutra i da li se trend okrenuo. Po SDA se vidi da su mirovnici obranili tržište u pon i utorak. Ja sam kupovao u utorak ujutro i pogodio, a mogo sam isto tako i stradat. Nakon što su OMF obranili i digli, svi juce i danas navalili kupovat , opća ueforija, utrpavali margine na cijenama 20-30 % višim nego u pon. vidjet ćemo rekli su slijepci

Pa margin može i na 20 % nemora biti 100%.

Ljudi su malo opametnili.

Pitaš li se tko je kupovao u ponedjeljak.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

@Duser

Kupovat: OK
Kupovat na margin IGH po 9800 i DLKV po 990 danas [bye][bye]



@Duser
Kupovat: OK Kupovat na margin IGH po 9800 i DLKV po 990 danas [bye][bye]

nadam se da su marginaši pojačali keš poziciju ovih dana, bilo je prilika

Heaven or Las Vegas



@Duser

Kupovat: OK
Kupovat na margin IGH po 9800 i DLKV po 990 danas

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ameri za minutu u zelenom!

Ljepo je ove dane raslo,nazalost nisam uzeo nista po ovim dobrim cijenama,al isto tako necu ni popusit kad iduci tjedan pocne padati.[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close