Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivek svaka čast, ali isčitaje se lagani očaj iz tvojih postova, dosad si uvjek bio umjeren u davanju crnih prognoza a i u pravu sad je ovo već lagana drukerska bahatost, NHF i hvala što si tu[wink]


Decki, ti indexi, to vam se stalno mijenja, znate?

A kad si to skontao? danas? [lol]

Ignore: KressoM, delux

Dajte ne zasipajte glupostima, opet mi ivekujendvatričetiri promaklo što sam ga pitao, kao i jučer.

[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SLK: ” Ma meni nije jasno tko prodaje ovolike silne milijune danima na ovako niskim cijenama? Pa nisu sve daytraderi valjda? [huh] Mišljenja? ” Fondici malo hvataju zraka. Ovi u terminalnoj fazi malo produljavaju zivot. Velim ja ovo je bila prilika za Bail Out nemojte samo poslije da vam budu krivi Hanfa, Vlada, brokeri, OMF-ovi, itd. Sansa je bila tu ova dva dana. Bas zvao jedan od frendova to je jucer upucao milju margina i pjeni se kako je banda opet srusila trziste. Ja mu lijepo rekao da se ne zaje…. sa tim. Ali ako me frendovi ne slusaju zasto bi me slusao netko sa foruma. Bilo je lijepo dok je trajalo sada ce pomalo jenjavati i onda smo opet “back on track”….

Ivek,kad ćemo opet u shoping?
Ovaj put sam te slušao,i lijepo zaradio u dva dana.
Treba nadoknaditi gubitak,u ova tri mjeseca.

nek je nama ovakvih dana još malo … ali mislim da nebude dugo nakako se pribojavam

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Dajte ne zasipajte glupostima, opet mi ivekujendvatričetiri promaklo što sam ga pitao, kao i jučer.

[lol]


E kad bi ti pogađao ko Ivek 1234 ,ne bi sam morao pravit selidbu i nositi namjestaj[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Evo i slovenci potegli danas oko 7% ,ameri u zelenom ,mi treći dan već u pozitvnom trendu sa velikim prometom.Šta li znaći ovo [thumbsup]


Evo i slovenci potegli danas oko 7% ,ameri u zelenom ,mi treći dan već
u pozitvnom trendu sa velikim prometom.Šta li znaći ovo [thumbsup]

To znaci…Sto vise rastemo,vise cemo padat[lol] [bye]
Nazalost.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

pricekajmo do srijede…svi se hvale da je sada pravi ulazak u dionice…vidjet cemo!ukoliko ovo zavrsi pozitivno, crobex ide up!

OBAMA................SPASITELJ


adrijanica a jel znaš i na razlomke računati ? i na integrale ? ako može neki sat poduke ? [cool]

Mrzljak sve mi ide, jedino ne znam s parama [wink]

viš mene zvali u kino i ja odbio jer nemam pare, čaki bi i jadranu kosor odbio…

korekcija me dovela do prosjačkog štapa

vas zovu margin callovi a mene kamatari

nema veze – dok je dugoročnih ulagača uvijek se dobro da zaradit, recimo danas[thumbsup]

jel tak baron[smiley]

[color=blue][/color]

Ponovni se palo u školici; ovaj put to je kao pasti na popravnom,
Očekivao sam da će Market Makeri “suzbiti narasle emocije”, ali na većini dionica nisu;
Uz dva tri ovakva Rallyea ponovno će dobar dio dionica izgledati kao balon ali od SAPUNICE.
Samodole i Motušiću bič u ruke, koristite svoje zakonske ovlasti!
I kakvi su to Market Makeri, s koliko dioničkog kapitala uopće raspolažu, koji su uvjeti, možda i ja zadovoljavam na par dionica?

New Report

Close