Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi:

beholder: ” plavi: ” ivek123: ” Mali optimisti i friski marginasi….. Ovi prvi ce uskoro postati pesimisti a ovi drugi topovsko meso…. [lol] [lol] ” Vidim niti ti ne znaš kako margini funkcioniraju. Očigledno trguješ preko brokerske kuče koja ih ne daje. Pitaj nekoga tko je u tome godinama. Nema margin callova više. [wink] ” kak to mislite nema margin callova? više banci nije bitno jel vam portfelj pada? ” PA ljudi dajte se raspitajte kako funkcioniraju margin krediti i kada slijedi margin call. Pa što misliš padne 5 % imovina i odmah slijedi call?A zadnjih dana je mnogima porasla imovina a ne da je pala. Ej. Sad ću ja kao blueman..joj,joj,joj..

imao sam ja margin pa se ne moram raspitivati, ali da ti kažem da definitivno nisi u pravu…evo npr. mogao sam danas uzeti margin 1:1 (odnosno onaj omjer koji je za banku 1:1)…mogao sam kupiti viro po 1000 kn za cijeli margin i na kraju završiti s virom na 900 kn, ne znam jel bi sutra bio call, ali bio bi jako blizu njega!

po nom što ste napisali, mislio sam da bankama više nije bitno jel im kolateral pada svaki dan, tipa izbacili su mogućnost margin calla iz margin kredita [lol] [lol]

???
Ne bi bio niti blizu njega.
I da si ušao bez da ostaviš sa strane bilo što casha. ili dionica za svaki slučaj.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ratus: ”

Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko
zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane
zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup]

[lol] [lol] [lol] Dobra,bice onda i vise mjesta na poslovnom za ove koji nesto zele rec[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


plavi: ” Da opet se pokrenulo.[thumbsup] ” Plavi,koliko rasta je potrebno da nadoknadi 10% pada,pliz[pray][pray]

11,11

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ameri upravo presli u zeleno, i to nakon onog velikog rasta od jucer

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

ekipa …jer gledo neko slovence danas…mislim da su preko 6 % u plusu?[thumbsup]


Ameri upravo presli u zeleno, i to nakon onog velikog rasta od jucer

Već su u crvenom[shocked]


ekipa …jer gledo neko slovence danas…mislim da su preko 6 % u plusu?[thumbsup]

6,66%

sangoman:

ekipa …jer gledo neko slovence danas…mislim da su preko 6 % u plusu?[thumbsup]

6,66%

The force is strong on the dark side…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nakon malo premišljanja i vaganja moglo bi se održati na + kretanju.
Neke dionice će nastavljati jače od drugih…

opala!


Ameri upravo presli u zeleno, i to nakon onog velikog rasta od jucer

Nisu.
USA je crvena
http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones
http://finance.yahoo.com/indices?e=new_york

a i EU je crvena:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ignore: KressoM, delux

Decki, ti indexi, to vam se stalno mijenja, znate?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Decki, ti indexi, to vam se stalno mijenja, znate?

[lol]

New Report

Close