Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@nikson
mene jučer zvao cosmopolitan life…oni su američansko osiguranje [lol] , a prošli tjedan me zvali iz đeneralija…odkantao ih čim sam čuo tko zove…

Ja dobio pozivnice za neke izložbe, oće mi valjda uzet lovu, ha ha…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

[color=black][/color]


Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup]

[lol] [lol] [thumbsup]


Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup]

To se zove odlučnost!
Samo, što ćeš kolega, ako te prijavi Samom Dolu?[lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup]

[lol] [lol] [lol]
legendo! [thumbsup]
tak je ženi i deci ostavljamo samo dobre želje, mudrost koju smo im podarili i eventualno neki kreditić, da budemo sigurni da će nas se sjetiti barem jednom mjesečno o dospijeću rate [tongue]

plavi, kako to misliš nema margin callova? mene su u ovom proteklom periodu iz banke zvali svaki čas [undecid]
i kako to misliš da margine daje brokerska kuća? daj pliz pojasni

Pa dobro ne govorim o periodu od ponedjeljka ili prije, bitno je ovo danas ili jučer.
Ono što je bilo riješeno je u ponedjeljak na onom padu ujutro, a ostatak u toku dana najkasnije u utorak.
PA za sve postoje rokovi, ne možeš imati margin call deset dana.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Beholder rekao si da se ravnaš po DAX-u i DOW-u ali kako znaš koliki će tada biti crobex možda tada bude neka realna kriza među Hr. firmama ili ponovo precijenjeni crobex. Ja samo želim reći da netreba biti pohlepan i da su na razini crobexa 3200 fundamenti za većinu kompanija ok, ako si dugoročni investitor mislim da su te razine dobar ulaz bez obzira dali je to samo dno!



deimos:

Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup] ”

To se zove odlučnost!
Samo, što ćeš kolega, ako te prijavi Samom Dolu?[lol] [lol]

Ako umrem prije penzije, Sam O’Dole slobodno moze dignut kaznenu prijavu protiv mene!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


beholder: ” plavi: ” ivek123: ” Mali optimisti i friski marginasi….. Ovi prvi ce uskoro postati pesimisti a ovi drugi topovsko meso…. [lol] [lol] ” Vidim niti ti ne znaš kako margini funkcioniraju. Očigledno trguješ preko brokerske kuče koja ih ne daje. Pitaj nekoga tko je u tome godinama. Nema margin callova više. [wink] ” kak to mislite nema margin callova? više banci nije bitno jel vam portfelj pada? ” PA ljudi dajte se raspitajte kako funkcioniraju margin krediti i kada slijedi margin call. Pa što misliš padne 5 % imovina i odmah slijedi call?A zadnjih dana je mnogima porasla imovina a ne da je pala. Ej. Sad ću ja kao blueman..joj,joj,joj..

imao sam ja margin pa se ne moram raspitivati, ali da ti kažem da definitivno nisi u pravu…evo npr. mogao sam danas uzeti margin 1:1 (odnosno onaj omjer koji je za banku 1:1)…mogao sam kupiti viro po 1000 kn za cijeli margin i na kraju završiti s virom na 900 kn, ne znam jel bi sutra bio call, ali bio bi jako blizu njega!

po nom što ste napisali, mislio sam da bankama više nije bitno jel im kolateral pada svaki dan, tipa izbacili su mogućnost margin calla iz margin kredita [lol] [lol]

Ma sve sam ispalija na mozak pa im dati pare nakon ove lakrdije sa burzom ali isto se treba zapitati zašto fondovi
čoporativno traže novce.Meni osobno se ne sviđa što svi nažicavaju novce unaokolo sad ih samo treba “pročitat”
Prije mislim da su svi u generalnoj banani nego da još i mogu udarat po asku.Ajde neću puno plakat ako tržište poraste ali ima se i municije za dočekat na bidu.



@nikson

mene jučer zvao cosmopolitan life…oni su američansko osiguranje [lol] , a prošli tjedan me zvali iz đeneralija…odkantao ih čim sam čuo tko zove…

i mene neki dan zvali…
ne znam ni koji jer mi zakipilo kad sam ćuo šta hoće.
isprašio sam ih fino i kulturno…

@beholder

Kud baš VIRO[shocked] Pa rekli smo da ćemo ućiti na tuđim greškama.[lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


deimos: ” Mene zvali isto prije koji mjesec za neki 3. mirovinski stup. Reko zenski da planiram umrijet prije penzije, a ne zelim da lova ostane zeni. Umukla i rekla “Dovidjenja, oprostite na smetnji”. [thumbsup] ” [lol] [lol] [lol] legendo! [thumbsup] tak je ženi i deci ostavljamo samo dobre želje, mudrost koju smo im podarili i eventualno neki kreditić, da budemo sigurni da će nas se sjetiti barem jednom mjesečno o dospijeću rate [tongue]

Mene pitali u kojem sam “stupu” !? Čeeeeeegaaa…. I tebi stup…

[color=black][/color]

New Report

Close