Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U kratkom vremenu počiščena INGR, sad opet prema jutrošnjim razinama, možda i više?
Jel Baron još čeka na 25 000?[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mislim da smo krenuli


Pričalo se jutros kako su međeda otjerali daleko u šumetinu, ali izgleda da se ipak vratio do ruba šume, do proplanka… [huh]

da borba je u tijeku .. ali to je dobro sad je barem borba ..
do prije par dana je bilo samo uzmicanje ..

očekujem stablizaciju na ovim razinama ..

A koliki nam je redovni promet?[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Navedi firme koje svoju cijenu dionice ne opravdavaju svojim poslovanjem ili prestani pisati gluposti.

***obrisano***

Bolje je pitanje koje nisu. Za razliku od iveka i sličnih ja ne vičem kriza, Amerika i slično, ja sam realan.

Jedini razlog pada tržišta su iznimno loši fundamenti. Vi se i dalje žalite HANFI, HTV-u itd.

Na IGH toliko skrivenih naloga da ne vjeruješ[bye][bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A koliki nam je redovni promet?[smiley]

120 M


A koliki nam je redovni promet?[smiley]

120 milijuna kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

plavi:

A koliki nam je redovni promet?[smiley]

120 M

Dakle i treći dan velika likvidnost na velikim porastima cijena.
Može li bolje?
Može.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


***obrisano*** Vidim i tebi nije lako jer si u cashu dok je zadnjih dana silno raslo.[lol] Još uvijek smo u minusima više nego duplo od te iste Europe od početka godine.

živa istina, u kešu sam (osim što imam HT i još neke siće)…ne trejdam jer nemam vremena stalno buljiti u ekran…ali stvarno me nerviraju ovi koji plaću čim izgube 2-3 tisuće kn…takvima nije mjesto na burzi!! a zbog takvih smo između ostalog i tu gdje smo…možda sam pregrub, ali kada vidim neke koji bi se ovim htjeli baviti zlo mi dođe [angry] [angry]

uglavnom i dalje sam u kešu i ostati ću u kešu još dugo vremena…ja oporavak ne vidim, niti mi je jasno zašto netko zbog dva dana rasta proglašava oporavak burze…e to je tek đon obraz!!!

ovi što sada sline kao mala djeca…pa tko im je kriv??? mogli su lijepo čitati medu, deimosa, iveka, mene i još neke tu i držati lovu u banci na sigurnom!!!

moglo bi opet malo povuc hm

Stisli fondovi na prodaji. Ne daju gore, jer je 30% u 2 dana previše.
Puno skrivenih nalogana likvidnijim dionicama.
A treba malo stati na kraj ovome abnormalnom rastu.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Na Tisku još 250 komada do 1100 kn![thumbsup]

New Report

Close