Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inače moj kalkulator kaže da bi sa ovih razina crobexa (3500) do ath crobexa (5300)
rast trebao biti nešto oko 50 %

dok rast do 4500 bodova — je rast od 30%

to je matematički prikaz .. ne i ekonomski ..

IGH gomila skrivenih na prodaji[bye][bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nego, izgleda da nam nekako stidljivo kreće povratak na gore?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zanima me kad ce ATGR uci u fokus?


inače moj kalkulator kaže da bi sa ovih razina crobexa (3500) do ath crobexa (5300) rast trebao biti nešto oko 50 % dok rast do 4500 bodova — je rast od 30% to je matematički prikaz .. ne i ekonomski ..

Ovo kako ti pišeš čista zadaćnica, nikakve analiza

Tebi je ATH mjerilo vrijednosti dionice, zaboravi. Vratit će se na te razine onda kada

a) dođe neki veliki IPO (npr. HEP) i to možda
b) kada firme počnu sa svojim poslovanjem pratiti tržišnu cijenu, čast izuzecima
c) neko preuzimanje pa bude love, a i onda je pitanje, ljudi su ispreplašeni[bye][bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zanima me kad ce ATGR uci u fokus?

kad kupe još koju ljekarnicu [lol]

i kad prospekt bude barem u +-10 % tolerancije sa vrijednostima u Financijskom Izvještaju ..

evo opet +0,04
[thumbsup]

Evo nas u +[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ako tko nije primijetio počelo se neprimjetno lupati po asku.Dlkv, Đuro, Tisak….Kupnje jačaju.[thumbsup]

Jel mi gledamo istu burzu? [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Da remiziramo, znači svi su čekali GFI (poslije bilo trabunjanja tipa dobar, loši,
valja, nisam ga takvog sanjo…..) da se iskrcaju u cash jer se očekivao veliki
pad nakon BF i izlaska dividende.
No upravo su se pravi iskusni igrači iskrcali prije a izlaskom GFI počeo iskrcaj
manje iskusnih i naravno vidjeli smo kako to izgleda.
Znači pouka kao i uvijek do sada je da se sve odigra unaprijed.
Priče o nato-u, kosovu i slično su ostale priče za malu djecu.

_Mrzljak_:

inače moj kalkulator kaže da bi sa ovih razina crobexa (3500) do ath crobexa (5300) rast trebao biti nešto oko 50 % dok rast do 4500 bodova — je rast od 30% to je matematički prikaz .. ne i ekonomski ..

Ovo kako ti pišeš čista zadaćnica, nikakve analiza

Tebi je ATH mjerilo vrijednosti dionice, zaboravi. Vratit će se na te razine onda kada

a) dođe neki veliki IPO (npr. HEP) i to možda
b) kada firme počnu sa svojim poslovanjem pratiti tržišnu cijenu, čast izuzecima
c) neko preuzimanje pa bude love, a i onda je pitanje, ljudi su ispreplašeni[bye][bye]


Navedi firme koje svoju cijenu dionice ne opravdavaju svojim poslovanjem ili prestani pisati gluposti.

***obrisano***

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pričalo se jutros kako su međeda otjerali daleko u šumetinu, ali izgleda da se ipak vratio do ruba šume, do proplanka… [huh]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close