Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baron: ” plavi: ” Baron: ” plavi: ” Očekivano smirenje stanja i stajanje na loptu. Polako..nema pritisaka na dolje. Svi čekaju što će biti dalje. ” Ne bih rekao. Kupnja je šuplja. Ide to još dole do kraja čini mi se.[undecid] Na IGH na 8800 kn, skriveni, ko da ima bezbroj dionica. ATPL skriveni na asku isto. Pa jučer je sve raslo 20%, šta je to malo? ” Pa ti si stvarno sramota ovog foruma, što ti je netko danas već i napisao. Kupnja ako je negdje i šuplja, prodaja je još šupljija. Današnje prosiječne ciejne su daleko iznad trnutnih zadnjih cijena, dakle daytraderi spustili malo , što nije ništa neobično, obzirom na veliki rast zadnja 2 dana + danas . ” Ma prosjek je dosta visoko, ali tko ti garantira da sutra neće još niže? ” A hočeš ti nama konačno odgovoriti kako ti nije neugodno ovako piskarati na forumu, ovisno o tome da li si u dionicama ili u cashu?

NHF .Još će danas i sutra biti svašta.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Capesize er opp 39 til 11.337, panamax 126 til 8.414, supramax 48 til 4.797, mens handysize avanserer 24 poeng til 2.409.

Za sada nas samo drže ovi koji izlaze iz HT-a!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Počeli fondovi kupnju,vratili se dečki [thumbsup][thumbsup]

Svi znamo da je Crobex trenutno u plusu ako izuzmemo Ht. Pošto on sutra više ne pada i sutra očekujem lijep plusić.


ČARUGA: ” sava: ” debeljko: ” Pa što je ovo??? [shocked][shocked] Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye] ” A Stop Lose order!! ” Što nisi kupovao kad je bila 25.000? ” Zato što su mi tek danas sjeli neki novci. Lako je sada pametovati, a ja isto budala što podlegne masovnoj euforiji foruma! Ja sve više i više mislim da na ovom forumu ustvari piše 10 likova koji svaki ima po 20 profila. Oporavak my ass! Sad fakat vjerujem Iveku123, ide ovo sve na 2500, a možda i niže. Kupujte ljudi, ako želite da vas fond manageri ogule, mene već jesu.

gle stari,
nisu ovdje svi navlakaci i ima korektnih.
to kaj si kupio ingru i popusio neku sichu nije neka novost na ovom trzistu.
evo ako te tjesi meni svaki pomak HT od jedne kune izbije x000kn. danas je osciliralo za 30kn. pa racunaj.

ingra ispod 30k je dobra kupnja, samo je lose vrijeme. ovo nisu lagana vremena i zato se smiri jer nisi ti jedini u govnima. ima ovdje dosta ekipe koja je u jos losijoj situaciji nego ti.
ti ces se izvuci na prvom rastu, a njega ce biti jer cemo sad plesati izmedu 37xx i 32xx.

ivekove prognoze da ide na 2500 su apokalipticne, ali mogu se uzeti u obzir samo ako probijemo 3200.
a to se nece dogoditi.
to je to.

Kakvih drukera ima ,najbolji su mi ovi što govore da do kraja dana idemo u minus 2.5%[angry]

Vraćamo se preko 3500 [thumbsup]
Sad si ti barone na redu pa napiši (pošto si u dionicama) :” da, ali samo 1,03 — 3501,03″

Ako tko nije primijetio počelo se neprimjetno lupati po asku.Dlkv, Đuro, Tisak….Kupnje jačaju.[thumbsup]

što je ovo na ATPL
BULLSHITBEARTRAPRUN[lol]

vrti mi se u glavi


Vraćamo se preko 3500 [thumbsup] Sad si ti barone na redu pa napiši (pošto si u dionicama) :” da, ali samo 1,03 — 3501,03″

3498 bodova. Vidjet ćemo.
Sa jučerašnjim rastom trebali bi do -1% danaz završitit.
Pogledaj THNK
Top ask CIJENA KOLIČINA
5.000,00 14
5.074,00 2
5.075,00 5
5.080,00 2
5.090,00 353

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Iz aviona se vidi da su se trejderi iskrcali. Za dobrobit burze i za nas je da kupujete.Mediji su na našoj strani što znači da su ih veliki podmazali. Prvo za pad a sad za rast. Nije loše biti novinar.[thumbsup]

New Report

Close