Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sava: ” debeljko: ” Pa što je ovo??? [shocked][shocked] Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye] ” A Stop Lose order!! ” Što nisi kupovao kad je bila 25.000?

Zato što su mi tek danas sjeli neki novci. Lako je sada pametovati, a ja isto budala što podlegne masovnoj euforiji foruma! Ja sve više i više mislim da na ovom forumu ustvari piše 10 likova koji svaki ima po 20 profila. Oporavak my ass! Sad fakat vjerujem Iveku123, ide ovo sve na 2500, a možda i niže. Kupujte ljudi, ako želite da vas fond manageri ogule, mene već jesu.


Pa što je ovo??? [shocked][shocked] Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye]

kolega kaj vi neste znali, INGR je na 48k odcjenjena dobro ste kupili.
vas mirovinac za penziju koja vas ceka platio 56-60 k
fučkaš placu bitan je staz i penzija
dakle dobra kupnja, pohvaljujem[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

HT – 282 kune. Strašno što rade.

HT ide prema IPO-u
idem si malo kupiti pa kada se vrati biti će kao da sam dobio dividendu[lol] [lol] [lol]


HT – 282 kune. Strašno što rade.

Glavno da IGH lupaju taj je jeftin moš misliti.

Opet 100 komada na prodaji na IGH.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

danas bi opet mogli na 130 000 000…..prometa

plavi:

Očekivano smirenje stanja i stajanje na loptu. Polako..nema pritisaka na dolje. Svi čekaju što će biti dalje.

Ne bih rekao. Kupnja je šuplja.
Ide to još dole do kraja čini mi se.[undecid]
Na IGH na 8800 kn, skriveni, ko da ima bezbroj dionica. ATPL skriveni na asku isto.
Pa jučer je sve raslo 20%, šta je to malo?

ma nemojte pričati da je sve raslo 20 % !
od par dionica Vi napravite cijelu burzu…

Da vam objasnim situaciju. Evo mogu uzeti bilo koji primjer ali uzmimo DLKV gdje sam tatamata(kaj se tiče poznavanje firme). Kad su ga veliki prodavali po desetine tisuće komada po 1800 kn u šali sam rekao prijatelju da će ga ono uspjeti prodati 100000 komada po 1800 a mi nećemo prodati ni svoji 30-tak komada. Ispalo je istinito. Sad se događa isti scenarij samo sa suprotnim predznakom. Sad veliki opet kupuju desetine tisuće komada po cijeni 750-1000 komada a mi ćemo svojih 30-tak komada kupovati po 1400 kn.
Eto to je živa istina i nitko to ne može pobiti. zato sam ja danas lupio DLKV po 920 i Tisak po 1100kn. Neće oni više mene. A 100 kn gore dolje, nije bitno, važan je trend a sad je upravo trenutak za kupnju.[thumbsup]

Crobex: 3490.26 Promjena: -0.66%
A i lagano se vraćamo[cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

asdfgh123:

HT – 282 kune. Strašno što rade.

Glavno da IGH lupaju taj je jeftin moš misliti.

Opet 100 komada na prodaji na IGH.

Pa gdje?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Što pa gdje, bilo je nekoliko većih skrivenih naloga.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

plavi:

Baron: ” plavi: ” Očekivano smirenje stanja i stajanje na loptu. Polako..nema pritisaka na dolje. Svi čekaju što će biti dalje. ” Ne bih rekao. Kupnja je šuplja. Ide to još dole do kraja čini mi se.[undecid] Na IGH na 8800 kn, skriveni, ko da ima bezbroj dionica. ATPL skriveni na asku isto. Pa jučer je sve raslo 20%, šta je to malo? ” Pa ti si stvarno sramota ovog foruma, što ti je netko danas već i napisao. Kupnja ako je negdje i šuplja, prodaja je još šupljija. Današnje prosiječne ciejne su daleko iznad trnutnih zadnjih cijena, dakle daytraderi spustili malo , što nije ništa neobično, obzirom na veliki rast zadnja 2 dana + danas .

Ma prosjek je dosta visoko, ali tko ti garantira da sutra neće još niže?

A hočeš ti nama konačno odgovoriti kako ti nije neugodno ovako piskarati na forumu, ovisno o tome da li si u dionicama ili u cashu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close