Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde, ljudi što pričate, pa sada je samo vrijeme ručka nakon dobro obavljenog posla, ručak završava u 14:30, pa uz nekoliko margina lakši idemo ponovpo u drugi val, as usual.

Stvar je jednostavna, u zadovoljavanju primarnih ljudskih potreba – hrana i piće, a ne o teorijama zavjere …

ovo je bio skolski primjer!! kako se to ne radi[sad]

al kasape HT- nije to zaslužio.

kolika ti je plaća majstore????

vidi se da si friški ovdje i da ćeš od danas naučiti da nikada ne kupuješ i ne prodaješ na osnovu onoga što piše na forumu jer ovdje ima dovoljno onih koji će te uvaliti u katran i perje


Pa što je ovo??? [shocked][shocked] Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye]


Pa što je ovo??? [shocked][shocked]

Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye]

Kupnja je bila iskljucivo Vasa odluka . Ukoliko ste odmah mislili zaraditi 3.500,00 kn onda je procjena bila jako losa no ukoliko te dvije dionice mislite zadrzati dulje od jednog dana moglo bi Vam se i isplatiti [rolleyes]

Cuore Sportivo

jbt koja je ovo burza i trgovanje na njoj, u dva dana 50 % razlike !

Nemojte prodavati svoje dionice. Budete se osjećali ko oni koji su prodavali prekjuče DLKV na 718 kn i ostale dionice za ništa. Tak će i ove sadašnje cijene za par dana izgledati smiješno niske. Veliki su danas kupovali i oni čekaju barem duple cijene a trejderi će se brzo stepsti. [thumbsup]

Očekivano smirenje stanja i stajanje na loptu.
Polako..nema pritisaka na dolje.
Svi čekaju što će biti dalje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


debeljko: ” Pa što je ovo??? [shocked][shocked] Koji ste vi navlakači!!! Kupio sam prije ručka dvije dionice Ingre, jednu po 29700 i jednu po 30470. [undecid] U samo dva sata izgubio sam 3500 kuna!! [cry][cry] Do kraja dana ću izgubiti cijelu plaću [bye] ” A Stop Lose order!!

Što nisi kupovao kad je bila 25.000?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kako je ovo dobro, ujutro nisam stigao kupiti a sad sam se fino natovario Dalekovodm po 920( dobro ne baš puno) i Tiskom po ne baš trenutno povoljnih 1100 ali ide on do kraja dana na 1110kn. Taman za proviziju.[thumbsup]

Bit će zaniljive reakcije već kod malih padova cijena. S obzirom na viđeno nitko ne može predvidjeti kud će dalje.


Očekivano smirenje stanja i stajanje na loptu. Polako..nema pritisaka na dolje. Svi čekaju što će biti dalje.

Ne bih rekao. Kupnja je šuplja.
Ide to još dole do kraja čini mi se.[undecid]
Na IGH na 8800 kn, skriveni, ko da ima bezbroj dionica. ATPL skriveni na asku isto.
Pa jučer je sve raslo 20%, šta je to malo?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close