Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex: 3509.02 Promjena: -0.12%

dobro to nije bas realno buduci da je ht ako se ne varam oko 15% crobexa…

Glory, glory, Man United!!

Opet sam se pokazao kao dobar prognozer[lol] ali sto milja prometa nije loše

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

plavi:

Koliki je redovni promet?

97 milijuna

Dakle padali smo na malim prometima , a rastemo na velikim i dalje.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Crobex -0,09%. Rekao sam da ćemo braniti nula%.
Eto takvo nam je tržište. Strašljivo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


valentine: ” plavi: ” Koliki je redovni promet? ” 97 milijuna ” Dakle padali smo na malim prometima , a rastemo na velikim i dalje.[thumbsup]

a da .. kao što si primjetio veliki su spreadovi i na asku i na bidu ..
nikako da se dogovore kupci i prodavači oko cijene ..

ali slično kao što je bila velika volatilnost na crobexu iznad 5000 bodova .. tako je i sada na 3500 bodova ..
smo što je onda to bi znak za sell tj to je bio znak da će usljediti pad .. a sad je to znak za buy.. tj za očekivati je barem stabilizaciju .. a poslje i rast ..


valentine: ” plavi: ” Koliki je redovni promet? ” 97 milijuna ” Dakle padali smo na malim prometima , a rastemo na velikim i dalje.[thumbsup]

Bez INE i HT još debelo u plusu!

dani koji slijede definitivno će potvrditi tko na forumu piše dobronamjerno, a tko ne.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Prosjecna cijena na igh preko 9300.. nebu dugo.. sutra bi se opet mozda mogo obavit dobar shopping.. mozda[undecid]

Glory, glory, Man United!!

Dovoljno je pogledati prosiječne cijene danas u usporedbi sa zadnjima koje su bitno ispod.
Dakle…idem na gablec.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Komentari trgovanja:

Danas daytrejdo HDEL 2 puta (po prvi puta) , dva puta priodao, jednom kupio u sredini, sada čekam.
IGH mi zrbriso (a i dalje briše dolje, nekak mi se sada neće),
ATPL se nisam nadao jer je bilo 200 kom na kupnji po 2350 kn.
KOEI ionako moram gledat dugoročno obzirom na ulaz.
ERNT prodao i čekam.

Pozdrav.

Po mojoj subjektivnoj procjeni, danas pad od 2,5% do kraja dana, ukoliko amerika krene ružno.


Kolega Ivek123 je opet, po ko zna koji put, bio u pravu. Sviđalo se nekome to ili ne. Danas sam ga poslusao.[cool]

STVARNO

New Report

Close