Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


profit taking je ograničena pojava, kad se cijena spusti 15% iznad najviše više nitko nije u velikom iskušenju prodavati. šta da kapitaliziraš ako ti je 75% dobiti otišlo u vjetar zbog kasnog paljenja? ništa ti ne ostaje nego čekati novi val rasta. tako da mislim da nam slijedi novi rast.

I ja bih rekao , nema pritisaka prema dolje, iako su veliki spreadovi na bidu a bome i na asku čak i više.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koliki je redovni promet?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


To sad prodaju oni koji su kupovali prije dva dana ,kratkoročni ulagaći.Kad se njih rješimo onda će doći do stabilizacije tržišta

Nažalost, njih se nećemo riješiti još jako, jako dugo…..

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Neka samo slažu ,sve će se to pokupovati

Možda je ovaj baron mislio da pucaju margini za gore?
Veliki trejderi.


Koliki je redovni promet?

97 milijuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koliki je redovni promet?

Evo promet…

http://www.eportfelj.com


Neka samo slažu ,sve će se to pokupovati

Marginima?[wink]

Nije sve tako sivo.....

Kolega Ivek123 je opet, po ko zna koji put, bio u pravu. Sviđalo se nekome to ili ne. Danas sam ga poslusao.[cool]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Crobex: 3509.02 Promjena: -0.12%

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

ovo je sad definitivno prilika za ukrcaj, samo pitanje dali prema gore ili dole… no ako ovo i nije konacno okretanje trenda barem smo svi jasno vidjeli koliko naglo i brzo su neke dionice u stanju otic gore.. tako da mislim da bi trebalo vec sada lagano pocet sa pecanjem shopingom.. vise neznas sta je gore, dok imas dionice, a one padaju il dok imas cash, a dionice rastu[lol]

Glory, glory, Man United!!


Crobex: 3509.02 Promjena: -0.12%

brži si od vjetra .. [proud]

New Report

Close