Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BISER DANA: Ivo Sanader u 12,01 na Hrvatskom radiju “druga smo reformska top-ten zemlja u svijetu!”[lol]

Ajde toka preformuliraj!

samo neznam zasto se tolika hajka dize oko pada ht-a, po svuda neke ankete, bombasticni naslovi tipa ”ht tone” itd. pa ljudi moji to je sasvim normalno da dionica padne za iznos dividende.. to su znali i vrapci na grani cim su objavili da ce uopce isplacivat dividendu. pitanje je samo dali ce dalje padat..[huh]

Glory, glory, Man United!!


A jeli? A kakav je to trap kada se tako jasno vidi?

Sve ovisi o kretanju HT-a. Kad se vidi onda je bull trap naravno ne na svim dionicama.

Pozdrav

Neka nam i Viro još uljepša dan pa sutra kud puklo da puklo.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Crobex: 3605.74 Promjena: 2.57%

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


valentine: ” Bit će plaća ali od sreće, iako je ostalo gorak ukus u ustima od korekcije.[thumbsup] Jučer se i meni rugao jedan, mislim da je Conan kada sam rekao da je gotova korekcija.[lol] ” Čisto sumnjam, da su se svi nagomilani problemi kod nas i u svijetu riješili za dva dana!!? Ili možda jesu????![wink]

problemi su bili napuhani i sad se balon ispuhuje.ovi sta pricaju o euforiji trebaju znati da ona tek dolazi.zalosno sto neki nisu nista naucili.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

IGH i DLKV odblokirani, nastavak po – ASKU.[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HT izgleda priprema uzlet!
cuvajte se polijecemo!

ok, ajde ne polijecemo bas ali
stvarno je ova cijena od 283 smijesna…

u normalmin okolnostima bi trebali doci do 37xx to govori TA.
pa da vidimo jeli smo mi normalno trziste.. [smiley]

promet u 12 00 = cca 50 mil kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Uh..izgleda da Dalekovod ide preko 1 000, a IGH preko 10 000.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I LEDO nastavak po – ASKU.[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

IGH 50% u dva dana???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close